Sıradaki içerik:

Bayan Bot Ve Çizme Modelleri

e
sv

Kadınları Çekici Gösteren Özellikler

338 okunma — 13 October 2017 15:46
ilişkinizi canlı tutmanın yolları

Erkeklerin her biri ayrı karakteristik özelliklere ve ayrı zevklere sahip olsalar da, hepsinin çekici bulduğu bazı özellikler vardır. Bilimsel olarak yapılan araştırmalarda kadın-erkek ilişkilerinde erkeklerin çekici bulduğu özellikler ortaya koyulmuştur.

Özelikle özel günlerde kırmızı bir elbise giydiğinizde tüm erkeklerin gözünün sizin üstünüzde olduğunu fark ettiniz mi? İşte bunun gibi birçok özellik sizin erkekler tarafından beğenilmek ve çekici bulunmanıza sebep olmakta.

Erkekler İçin Her Zaman Dudaklar Ön Planda

Vücudu vasıtasıyla ön planda olmaya çalışan kadınlar öncelikle şunu bilmelidir ki, vücudunuz erkeklere pek çekici gelmiyor. Manchester Üniversitesinde yapılan araştırmalar sonucunda erkeklerin fiziksel özellik olarak en çok ön planda tuttuğu kadınların dudakları olduğu ortaya çıkmıştır.

[irp posts=”485″ name=”Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler”]

Angelina Jolie ve birçok ünlüyü göz önünde bulunduracak olursak bu durumun gerçekten de doğru olduğunu anlayabiliriz. Özellikle kırmızı ve pembe rujlar erkeklerin daha çok dikkatini çekmekte.

Onunla Göz Teması Kurun

Hoşlandığınız kişiye dilediğiniz kadar bakabilirsiniz! Bir kişi başka bir kişiye aşık olduğunda göz bebekleri büyür. Bu nedenle erkekler tarafından en çok çekici bulunan gözler büyük göz bebekleridir. Dilediğiniz kadar aşık olduğunuz kişiye bakın ve sizin gözünüzdeki o aşkı hissetmesini sağlayın.

Erkekler Gülümseyen Kadın Sever

Yapılan araştırmalara göre erkeklerin gülümseyen kadınları daha çok çekici buldukları ortaya konulmuştur. Dilediğiniz gibi, özgür bir şekilde gülümseyin ve hiçbir zaman kendinizi sinirli biri olarak göstermeyin. Aksi taktirde hoşlandığınız kişinin sizden hızla uzaklaştığını rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Bembeyaz Dişler Erkekleri Mest Eder.

Dişleriniz için devamlı olarak sağlık kontrollerine girmek ve dişinizi fırçalamanız sadece olarak sağlığınız açısından değil erkekler tarafından çekici olarak görünmek için de oldukça önemli. Araştırmacıların öne koymuş olduğu bu fikri eleştirecek olursak, gerçekten de sarı ve çürümüş dişlerle sizlere kimsenin bakmayacağını anlayabiliyoruz.

[irp posts=”165″ name=”Erkekleri Saçlarınızla Etkileyin”]

Kırmızı İle Gözler Üzerinizde Olsun

Yapılan araştırmalarda erkeklere aynı pozda mavi ve kırmızı elbiseli bayan fotoğrafları sunuldu. Erkeklerin neredeyse hepsi kırmızı elbiseli kadın için daha fazla emek ve para harcayacağını belirtti. Kırmızı elbiseli kadının daha fazla cinsel arzu getirdiğini ve mavi elbiseli kadına göre daha seksi olduğunu belirtti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.