Sıradaki içerik:

Karatay Diyeti ile Ayda Kaç Kilo Verilir?

e
sv

Günlük Elbise Modelleri 2019

407 okunma — 04 Mayıs 2019 12:21
günlük elbise modelleri

Günlük elbise modelleri kadınlar tarafından sürekli aranıyor ve alışverişlerde en çok tercih edilen elbise modelleri arasında yer alıyor. Peki yeni bir yıla girmek üzereyken, 2019 günlük elbise modelleri tercihleri hangi yönde oldu biliyor musunuz? Gelin bu makalemizde 2019 günlük elbise trendlerine beraber göz atalım.

Geride bıraktığımız 2019 yılında günlük elbise modelleri tercih edilirken özellikle rahat olması isteniyor. Tabii ki tek tercih nedeni rahatlık değil, aynı zamanda şık olması da bir o kadar önemli. Genel olarak gezmelerde ya da günlük buluşmalarda tercih edilse de, moda endüstrisinin gelişmesiyle beraber günlük elbise olarak adlandırılan modeller özel günlerde ve iş görüşmelerinde bile giyilebiliyor.

Özellikle endüstrinin gelişmesi ve tasarımların genelden daha çok belirli kitlelere hitap eden seçeneklerle sunulmasıyla beraber, günlük elbiselere yönelim oldukça fazla. Sokak modasının sıkı takip edilmesi ve salaş görünümün moda olmasıyla beraber bunu rahatlıkla herkes dile getirmekte…

En Çok Tercih Edilen 2019 Günlük Elbise Modelleri

Günlük elbise modelleri denildiğinde bir sınırlama yok; her tarzdan tasarım bulunuyor. Tesettür giyim de dahil olmak üzere binlerce tasarım ürünü var! Bu makalemizde yalnızca beş tanesinin üzerinde duracağız.

Günlük elbiseler, adı üstünde, bir gün giyilir ve ikinci gün giyilmez. Hal böyle olunca her kadın için en azından beş ya da altı tane günlük elbise modeli gerekiyor. Eğer yoksa, farklı çanta, kemer ya da ayakkabı ile kombin edilebiliyor. Bir birinden şık ve göz alıcı günlük elbise modellerine sizleri Fazla meraklandırmadan geçelim :).

Açık Omuzlu Günlük Elbise Modelleri

Açık omuzlu elbiseler son yılların gözdesi. Peki açık omuzlu elbise kimlere yakışır?

Özellikle geniş omuzlu, uzun boylu ve boyunlu kadınlara açık omuzlu elbise modelleri oldukça yakışıyor. Omuzları düşük ya da dar olanlar endişe etmesin; zaten düşük omuzlu elbiseler omuzları olduğundan geniş gösteriyor.

İster uzun, ister kısa etekli tercih edebilirsiniz.

günlük elbise modelleri açık omuz elbise modeli 4 açık omuz elbise modeli 4

Tek Omuzlu Elbise Modelleri

Tek omuzlu elbiseler asil bir görünüm veriyor. Özellikle beyaz, kırmızı gibi etkileyici renkler ve bunlara uygun kombinlerle mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında özel günlerde de rahatlıkla giyilebilir. Elbette gideceğiniz yere arabayla seyahat edecekseniz…

Tek omuzlu elbiseler gene olarak topuklu ayakkabılarla tercih ediliyor ve bunun en önemli sebebi, başta söylediğimiz gibi asil bir görünüm elde etmek…

tek omuzlu elbise modeli 1 tek omuzlu elbise modeli 2 tek omuzlu elbise modeli 3 tek omuzlu elbise modeli 4

Bol Elbise Modelleri

Kilolu olduğunuz için elbise modellerini denemekten bile kaçınıyor musunuz? Belinizin kalın olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bol elbise modelleri ile bu problemleriniz ortadan kalkacaktır. Özellikle geniş ve dökümlü olmaları sebebiyle fazla kilolarınızı rahatlıkla kamufle edebilirsiniz.

bol elbise modeli 1 bol elbise modeli 2 bol elbise modeli 3 bol elbise modeli 4

Uzun Elbise Modelleri

Özellikle bahar ve sonbahar aylarında, bazen de serin yaz akşamlarında tercih edilen uzun elbise modelleri de son yıllarda oldukça moda. Kış ayları özellikle ucuz elbise modelleri satın almak için çok uygun. Her marka bu dönemde büyük indirimler yapmakta.

uzun elbise 1 uzun elbise modeli 2 uzun elbise modeli 3 uzun elbise modeli 4

Yukarıdaki elbise modelleri yazlıktı ve geçtiğimiz yaz aylarında en çok tercih edilen günlük elbise modelleri olarak sıralamış olduk.

[irp posts=”2713″ name=”Kadife Elbise Modelleri”]

[irp posts=”1786″ name=”Harika Bir Başlangıç için Günlük Saç Modelleri”]

[irp posts=”3799″ name=”Kadınlığın Yeni Hali Pantolonlar mı Etekler mi?”]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.