Sıradaki içerik:

Beyaz T-Shirt İle Neler Kombinlenir?

e
sv

2019 Yaz Düğünlerine Özel Elbise Modelleri?

340 okunma — 20 Nisan 2019 12:09
2019 yaz modası abiyeler

Yaz için davetler şimdiden biriktiyse, kıyafet konusu da kafamızı karıştırabilir.  Yaz artık bizlere kapılarını yavaş yavaş açmaya başladı. Bu durumda 2019 yaz düğünlerine özel elbise modellerini inceleyelim.

2019 Yaz Düğünlerinde Giyebileceğiniz Abiye Kıyafetler

Bu durumda bizlerinde yazı selamlamaya hazırlandığını görebiliyoruz. Özellikle de senenin ilk zamanlarında itibaren hakim olan soğuk hava dalgasından, artık kurtulmak istiyor ve bir an önce yaz gelsin istiyoruz.

Sadece ruh halimiz üzerinde değil; aynı zamanda davetler üzerinde de bu durum etkili olacaktır. Şimdi 2019 Yaz düğünlerinde özel abiye kıyafetleri inceleyelim.

Çiçekli Elbise Modeli

Çiçekli uzun elbiseler

Çiçekli Elbise Modeli

Söz konusu çiçekli elbiseler olduğu zaman, sadece 2019 yazı değil; aslında bu tarz kıyafetler için tüm seneler geçerli olmaktadır. Fakat bu sene çiçek detaylarını çok daha fazla görmeye başladığımız için, yaz düğünlerinde de bu arzda çiçekli abiyeler kolaylıkla kombin edebileceksiniz.

Formunuza uygun olan ve ister işlemeli ve isterseniz de baskılı olan çiçekli elbiseleri bu şekilde giyebilirsiniz.

Uzun, Sade, Zarif Elbise Modeli

Ben kesinlikle bu parçanın her durumda kurtarıcı olduğunu düşünenlerdenim. Özellikle de gideceğimiz davet çok yakın ise; hiç düşünülmeden alınabilecek bir elbise olacaktır. Elbette renk ve model size kalmıştır fakat uzun ve balık gelen elbiseler, herkes tarafından en çok tercih edilen elbiseler olmaktadır.

2019 yaz düğün Modası

Uzun Sade Zarif Elbise Modeli

Ayağınıza giyeceğiniz ayakkabı ve yapacağınız saç stili ile o günü kurtarmakla kalmayacak, herkesi kendinize hayran bırakacak bir etki bile yaratacaksınız. Sizler de uzun, sade, zarif elbise kombini yapmak istemez misiniz?

Uzun ve Tül Elbise Modeli

2019 yaz düğünü için elbiseler

Uzun ve Tül Elbise Modeli

Bu senenin en gözde trendlerinden birisi ise; uzun tül elbiseler olacaktır. Ne sizi rahatsız edecek kadar dar ne de şıklığınızı gölge düşürecek kadar sadedir. Yapacağınız çok doğal bir saç modeli sayesinde; hem çok şık hem de çok güzel olabilirsiniz. Hatta bu modelde teninize uygun rengi bulduğunuz zamanlarda, bir peri kızı bile olabilirsiniz.

Degaje Yaka Saten Elbiseler

Bilindiği üzere artık saten, uzun veya kısa kol ya da direkt olarak askılı elbiseleri yazdın giymiyoruz. Kazakların üzerine de giydiğimiz bu elbiseler, bizlerin zevklerini de en iyi şekilde yansıtıyor ve bu sayede ortaya çıkartıyor.

Saten uzun abiye modeli

Degaje Yaka Saten Elbise Modeli

Bir markanın üretimini yaptığı degaje yaka saten elbise modeli neredeyse herkes tarafından giyildi. Şimdi ise sıra yaz düğünlerinde giymeye geldi. Renginin siyah olduğuna bakmayın, siz hangi rengini beğendiyseniz, onu alarak kombin edebilirsiniz.

Düğünlerin Vazgeçilmezi Pullu Abiyeler

Bu sene bir abartı havasıdır gidiyor. Yazın olur mu demeyin, hem de öyle bir şık duruyor ki; insan kendinden gözlerini alamıyor bile diyebiliriz. Düğün sezonu başladı, artık birkaç ay boyunca sürekli olarak pullu abiyeleri karşımızda göreceğiz.

Yaz düğünü için pullu abiye

2019 Yaz düğünü için pullu elbise

Pullu abiyeler sadece tek bir renk üzerinden değil; birçok rengin birleşmesinden de meydana gelebilecek modelleri bulunuyor. Artık sadece tek bir model üzerinden değil; bu pullu abiye modelleri üzerinden de düğünlerde boy göstereceğiz.

Tüylü Abiyeler

Belki de pul elbiselerden sonra, en trend olan elbiselerden biriside; tüy elbiseler olarak karşımıza çıkacaktır. Ne var ki hem oldukça zarif bir görüntüyü yansıtırken hem de çok sevimli bir hava katıyor.

Tüylü abiye modelleri 2019

Tüylü Elbise Modeli

Bu durumda alacağınız renk sayesinde içerisinde bir prenses gibi olabilirsiniz. Sadece davete giderken değil; tüylü abiye modelleri kendi davetiniz ve özel geceleriniz de bile giyilebilir.

Püsküllü Elbiseler

Her sene muhakkak bir püsküllü elbise moda olur. Bu senede püsküllü elbiselerin her modelini giyebilirsiniz. İsterseniz sadece önü isterseniz tamamı püsküllü olsun; fark etmeksizin bu modaya sizler de uyum sağlayabilirsiniz.

Yazlık Püsküllü abiye modelleri

Püsküllü Abiyeler

Yapmanız gereke fiziğinize uygun kıyafeti bulmak. Hatta püsküllü elbiseler en çok after party kısımlarında giyilmektedir ve oldukça rahat ve eğlenceli durur.

Koray KURTOĞLU

1989 Trabzon doğumlu, sakal.org, kadingibi.com, musteritemsilciniz.com içerik editörü aynı zamanda SEODEM.com Dijital Pazarlama Ajansının SEO Analytics olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım WordPress, SEO, Sosyal Medya ve içerik yayıncılığı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.