Sıradaki içerik:

Kadınların Duyarlı Bölgeleri ve Ruhsal Süreçler

e
sv

Daha Genç Görünmek İçin Tavsiyeler!

235 okunma — 13 May 2019 16:41
genç görünmenin yolları

13Makyaj hilelerini kullanarak olduğunuzdan daha genç görünmeniz mümkün , yeter ki nasıl yapacağınızı doğru şekilde bilin. Bir bayan için güzel ve genç görünmek her şeyden önce gelir. Bu kozunuzu elinizden geldiğince en iyi şekilde kullanın.

Daha Genç Görünmek İçin Ne Yapmalı?

Yaşlı kadın yoktur, şarap gibi yıllandıkça güzelleşen kadın vardır, daha genç görünmenin yolları ve vücudunuzu öne çıkarmak için hazır mısınız?

Sizleri daha genç gösterecek birkaç makyaj hilesi veriyoruz.

Daha güzel bir cilde sahip olmak için , lekelerden kurtulun

Yaşınız ilerledikçe cildiniz pürüzle ve lekeli görünmeye başlayacaktır , bu kötü görünüşe neden olabilir.

Daha genç görünmenin yolları

Daha genç görünmenin yolları

Kapatıcılar kullanarak cilt lekeleriniz kapatabilirsiniz. Kapatıcıyı tüm yüzünüze değil sadece sorunlu bölgeye uygulayın. Sonra da fondöteninizi sürün.

Cildinizi Gergin Yapmak

Yüzünüzün yorgun görünmesini engelleyin , küçük hileler ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Farınızı mutlaka yukarı doğru kullanın.

Kirpiklerden kaşınıza kadar cilt tonunuzda tek renk ürün kullanın.  Sonra hem alt hem üst kirpiğinize kadar herhangi bir renk uygulayın.  Bu uygulama gözlerinizin daha iri ve canlı görünmesini sağlar.

[irp posts=”4562″ name=”Gençleştiren Besinler”]

Göz Altınız Sizi Yaşlı Gösterir

Göz çevresi ve göz altı bölgesi sizi ele verecektir. Bu bölgenizi özel yöntemler kullanarak hassas bi şekilde iyileştirmelisiniz. Öncelikle gözlerinizin şiş olmamasına dikkat edin.

Bu sorundan kurtulmak için Göz Şişliği Nasıl Geçer? makalemiz den de yararlanabilirsiniz. Parmaklarınızla gözlerinize masaj yapıp rahatlama sağlayabilirsiniz. Fondöten uyguladıktan sonra, bir aydınlatıcı kullanmalısınız.

Kaşları Çekici Göstermek

Kaşlar çok önemlidir. Kaşlarınızı asla unutmayın. Bir kalem ile onlara şekil ve renk verin. Onları canlandırın, ateşlendiren.

Gıdınızdan kurtulun da yada bir sihirle onu yok edin !

Gıdınızı gizleyin , çünkü sarkık ve sizi yaşlı gösterir. Bunu gizlemek istediğiniz alanı daha da belirgin ve dikkat çekici hale getirir.

Eğer yanaklarınızda sarkıklık varsa yanak altına fazla kontur uygulamayın.

Dolgun dudaklar daha genç gösterir

Dolgun ve parlak dudaklar size genç ve çekici gösterecektir. Dudaklarınızda koyu renk ruj ve parlatıcı kullanarak canlı ve genç görünmesini sağlayın.

[irp posts=”283″ name=”Cilde Zarar Veren Besinler”]

[irp posts=”4391″ name=”Cilt Lekeleri için Maske”]

Kadınlar her zaman daha genç ve güzel görünmek isterler, bu yazımızda size nasıl daha çekici olunur? sorusunu uzmanların yorumlarını derleyerek sizlerle paylaştık umarız yararlı olur ve beğenirsiniz. Düşüncelerinizi bize yorum yaparak bildire bilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.