Sıradaki içerik:

Bunlar Gerçek Mi? Dedirten Akıllara Zarar Komik Gazete Haberleri :))

e
sv

Dişteki Lekelerin Giderilmesi ve Beyazlatma İşlemi

203 okunma — 10 May 2019 14:54
Diş Lekeleri ve Diş Beyazlatmak

Günümüz teknolojisinin geldiği noktada sorunlara veya isteklere hızlı çözümler üretmek her dalda olduğu gibi diş hekimliği dalında da var.

Bu nedenle günümüzde diş estetiği ve gelişiminde hızlı çözüm yöntemleri geliştirildi.

Bütün bu yöntemler kişilerin daha fazla estetik ihtiyaçlarından ve bu ihtiyaçlarını gidermek için fazla zaman harcamak istemediklerinden geliştirildi.

“BAŞTAN YARAT” sloganlı programlarda 45 dakikada dişlerde ki değişimin sırrı nedir?

Çok merak edilen Diş Lekelerinin Giderilmesi ve Diş Beyazlatmak Nasıl Olur? sorularını sizler için Uzman DT.Güzin Kırsaçlıoğlu‘na sorduk;

Diş Lekelerinden Kurtulmak ve Dişleri Beyazlatmak!

Beyaz dişler gün geçtikçe kişiler arasında daha da önemli bir hale geldi. Bu nedenle diş beyazlatma da Office tipi diş beyazlatmada yaklaşık 45 dakika gibi bir zaman zarfında özel ışık kaynakları ile dişe uygulanan beyazlatma jelleri diş renginde iki ile sekiz ton arasında renk açmak mümkün.

Dişteki lekelenmelerin giderilmesi ile birlikte yapılan dişleri beyazlatma işlemi kişinin yüzünde daha bakımlı, daha genç ve daha fresh bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Baştan yarat programlarında en çok diş beyazlatma işlemi yapılıyor, çünkü dişlerdeki beyazlama direkt yüz görüntüsüne yansıyor ve kişiyi genç gösteriyor buda yüzdeki değişime oldukça fazla katkı sağlıyor. Gülümsemede etkin olan bir diğer konu ise diş etleri. Gülümserken dudağın altında direkt dişlerin gözükmesi gerekir.

Diş Eti Düzensizliği Ve Tedavisi

Bazı dişlerde diş etleri çok fazla gözükürken bazı kişilerde ise diş eti düzensizliği görülür. Bir dişi uzun, bir dişi kısadır. Dişler düz bir görünüme sahip olsa da düzensiz diş görünümü kişinin yüzünde istenmeyen asimetrik bir etki uyandırır.

“Asimetrik Görüntü Karşı Tarafta Olumsuz Etki Bırakır”. Özellikle yüz asimetrisi diş etinden kaynaklansa dahi kişinin yüzünde direkt dikkat çeker.

Diş eti düzensizliği tedavisi

diş eti düzensizliği nasıl geçer

Üstelik kişinin belki kaşları güzel, belki burnu tam yüz oranlarına uygun ama diş etleri fazla gözüküyorsa diş etlerinde düzensizlik var kişi kimseden gözlerin ne kadar biçimli diye iltifat almaz iken diş etlerindeki düzensizlik giderildiğinde hemen yüzdeki diğer güzellikler açığa çıkar. Bu sadece diş eti düzensizliği tedavisi için geçerli olur.

Dişlerin ucundaki düzensizliklerin giderilmesi, diş aralıklarının, kapatılması diş adeziv ve (yapıştırma) tekniklerinin geliştirilmesi sonucunda kompozit dediğimiz malzemenin diş yüzeyine yapıştırılması sonucunda aralıklı görüntü kişiye çocuksu bir görünüm verir iken aralıkların kapatılması yüze daha kadınsı feminen bir ifade katar.

45 Dakikada Dişlerde Ki Değişimin Sırrı Nedir?

Diş uçlarındaki kırıklar ve düzensizlikler gülümsemeyi o kadar etkilerken 10-15 dakika gibi kısa sürede yapılan kırık tamirleri dişi hemen daha güzel bir görünüme kavuşturur.

Yüzde yaşlanmanın en önemli belirtisi diş minelerinin aşınarak dudağa yaptıkları desteği yitirerek dudağın çökmesi ve gülümser iken dişlerin gözükmemelidir. Diş minelerini tekrar eski görünümüne kavuşturmak, dudağı eski görünümüne kavuşturur.

Diş minesinin tekrar şeffaf ve güzel hale getirilmesi kişinin direkt yüzünü gençleştirir. Dişler beklide kişinin kişiliğini betimleyen en önemli organdır.

Yüzde anlamı, yaşı, karakteri belirler. Bu nedenle “BAŞTAN YARAT” sloganlı programlarının diş lekelerinden kurtulmak ve kısa sürede diş beyazlatmak vazgeçilmez ve en önemli değişim konusudur.

DT.GÜZİN KIRSAÇLIOĞLU

Koray KURTOĞLU

1989 Trabzon doğumlu, sakal.org, kadingibi.com, musteritemsilciniz.com içerik editörü aynı zamanda SEODEM.com Dijital Pazarlama Ajansının SEO Analytics olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım WordPress, SEO, Sosyal Medya ve içerik yayıncılığı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.