Sıradaki içerik:

İlkbahar / Yaz Aksesuar Trendleri 2019 Aksesuar Modası

e
sv

Beyaz T-Shirt İle Neler Kombinlenir?

405 okunma — 18 Nisan 2019 16:49
Beyaz tişort ile kombin önerileri

Yazın bizleri halihazırda beklediği şu sıralarda; hepimizi beyaz T-Shirt ile ne kombini yapabiliriz telaşı sarmaya başladı. Yazın ne giyeceğim acaba yazlıklar bulunuyor mu ya da eksiğim var mı? Bu sorular her ne kadar her sene devam etse bile; ne yaparsak yapalım kurtulamıyoruz.

Beyaz T-Shirt İle Giyebileceğiniz Kombin Önerileri?

Elbette sizlere bu konuda yardım edeceğiz. Sizlere bahsedeceğimiz sadece bir tişört ile aslında birçok kombin elde edebileceksiniz.

Hem çok az masraflı hem de çok kolay bir yöntem ile bu işin üstesinden geleceksiniz. Beyaz tişört ile giyilebilir kombin önerileri sorusuna örneklerle cevap vereceğiz.

Beyaz T-Shirt Ve Kot Kombini

Bu bir klasik olarak görülebilir. Herhangi bir pantolon ile zaten bu kombini günlük hayatımızda da oluşturuyoruz. Beyaz tişort ve kot kombini bence dünyanın en rahat kombinlerinden birisidir. Sadece ufak tefek detaylar sayesinde modunuzu istediğiniz gibi değiştireceksiniz.

Beyaz tişort ile kombin önerileri

Beyaz T-Shirt Ve Kot Kombini

Burada spor ve klasik ayakkabı giyilmektedir. Siz altına bir sandalet giyerek bunu en iyi yaz kombini haline getirebilirsiniz. Bu da tamamen sizin tarzınıza ve zevkinize kalmış bir durumdur.

Beyaz T-Shirt Ve Takım Elbise Kombini

Takım elbise kombini, 2018 ve 2019 sezonu için en çok tercih edilen kombinlerden birisidir. Artık sadece erkekler içinde değil; kadınlar içinde giyilebilir bir hale geldiğini gördüğümüz için, aslında çok hoşumuza gidiyor.

Beyaz tişortla takım elbise kombini

Beyaz T-Shirt Ve Takım Elbise Kombini

Mas-kulen göstermesinin yanı sırasında aynı zamanda, çok da zarif bir görüntü oluştuğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu takım elbise içerisine giyeceğiniz beyaz tişört sayesinde çok sadece bir görüntü elde edebileceksiniz.

Baştan Aşağı Beyaz Kombin 

Komple beyaz kombin önerisi

Bastan Asagı Beyaz Kombin

Son senelerin en popüler akımlarından birisi baştan aşağıya tek renk kombinleridir. Zaten sürekli olarak siyah kombin yapıyoruz fakat başka renklere pek de cesaret ettiğimiz söylenemezdi.

Kırmızı ile başlayan bu kombin durumu son zamanlarda direkt olarak beyaz kombine geçiş sağladı. Baştan aşağıya giydiğiniz bu beyaz kombin sayesinde çok güzel bir seçim yaptığınızı sizlerde göreceksiniz.

Askılı ve Beyaz T-Shirt Kombini

Beyaz tişort ve askılı kombini

Askılı ve Beyaz T-Shirt Kombini

Buradaki kombine baktığımız zaman, aslında 90’ların geri döndüğünü söyleyebilir miyiz? Bence oldukça kolay bir şekilde söyleyebiliriz çünkü sahiden de geri döndü. Eskiden annelerimiz tarafından zorla giydirilen o tişört, artık moda olmuş bir halde karşımıza çıktı.

Sadece elbiselerde değil; aynı zamanda bluzlarda da askılı ve beyaz t-shirt kombinlerini geçen yaz çok görmüştük ve hatta kışın bile gördük. Bu senede görmeye devam edeceğiz gibi gözüküyor.

Beyaz T-Shirt Ve Salopet Kombini

Bundan oldukça uzun bir zaman öncesinde de hem salopetleri hem de bahçıvan tulumlarını karşımızda görebiliyoruz. Artık bunların günlük hayatımızda da kullanabiliyoruz. Özellikle de güzel bir kombin dahilinde, bizlerde de çık olduğunu anlayabiliyoruz.

Beyaz tişort ve bahçivan tulumları

Beyaz T-Shirt Ve Salopet Kombini

Elbette renkli parçalarda giyilebilir fakat burada en hoş duracak olan parça beyaz tişört olacaktır. Beyaz tişört salopet kombini bizleri çok güzel gösterecektir.

Beyaz T-Shirt Ve Etek Kombini

Yazın gelmesi sadece bizleri değil; elbette kıyafetlerimizi de direkt olarak etkiler. Yaz geldiği zaman herkes kendini çok daha mutlu görür, bu bir gerçektir. Burada kıyafetlerde karşımıza çıkıyor. Artık yazın etek giyebilir ve üzerine de rahatlıkla beyaz tişört giyebilirsiniz.

Beyaz tişort ile etek nasıl kombinlenir

Beyaz T-Shirt Ve Etek Kombini

Emin olun ki kimse bu Beyaz T-Shirt ve etek kombini sebebi ile sizlere garip bakmayacak çünkü senenin modası budur. İstediğiniz her etekle giyebilirsiniz fakat saten eteklerinde moda olduğunu düşündüğümüz zaman; onu giymek daha cazip gelecektir.

Beyaz T-Shirt Ve Fular Kombini

Beyaz tişortla fular kombini

Beyaz T-Shirt Ve Fular Kombini

Son kombin önerisi ise hem fular ve tişört kombini olacaktır. Her ne kadar beyaz bir kombin yerine getirmiş olsa bile; onu tamamlayacak parçalar bulmak bizler için en zor meseledir. Üzerine takacağınız renkli fular sayesinde böyle bir derdiniz kalmayacaktır. Spor veya şık kombinlemek ise; tamamen fularlara kalmıştır.

Koray KURTOĞLU

1989 Trabzon doğumlu, sakal.org, kadingibi.com, musteritemsilciniz.com içerik editörü aynı zamanda SEODEM.com Dijital Pazarlama Ajansının SEO Analytics olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım WordPress, SEO, Sosyal Medya ve içerik yayıncılığı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.