Sıradaki içerik:

Su İçmenin Faydaları Ve Sağlığımız İçin Önemi

e
sv

İlkbahar / Yaz Aksesuar Trendleri 2019 Aksesuar Modası

310 okunma — 16 Nisan 2019 16:37
trend aksesuar çeşitleri

Kıyafetlerimizi bir şekilde ayarladık ve aynı zamanda modaya uygun kıyafetler seçtik. Fakat her şey bu kadar ile bitmiyor. İlkbahar / yaz aksesuar modası parçalarına bu sayede göz atacağız.

2019 İlkbahar / Yaz Aksesuar Modası Ve Trendleri

Bunun ayakkabısı var çantası var ve en önemlisi ise; aksesuarları var. Yeni çıkan moda trendlerine bakıldığı zamanda ise; artık aksesuarın kıyafetten çok daha önemli olduğunu görebiliyoruz.

Özellikle de birkaç parça bulunuyor ki; hem bizlere eskileri hatırlatıyor hem de oldukça doğru bir tercih yapmamızı sağlıyor.

En Moda İlkbahar /  Yaz Aksesuar Çeşitleri?

  • İnci Parçalar
inci aksesuar modelleri

Trend inci Parcalar

Sezon için en trend parçalardan birisi haline gelen inci aksesuarlar bizler için geri çevrilmez bir parça olacaktır. İnci tokalar hem saçlarımız üzerinde çok hoş bir görüntüye sahiptir hem de abiye kombinlerinde bile çok şık durmaktadır.

Sadece tokada değil; inci parçalar artık küpe ve kolyelerde de sık sık karşımıza çıkmaktadır. İnci devri geri geliyor, ne dersiniz?

  •  En Trend Güneş Gözlükleri 
güneş gözlükleri modelleri

En Trend Günes Gözlükleri

Güneş Gözlükleri yazın vazgeçilmeyen parçalarındandır. Sadece bir tane olsa bile bizlere yetecektir. Haliyle iyi bir marka ve aynı zamanda kendimize yakışacak olan bir gözlük seçmeliyiz. Bu durumda yazın en trend güneş gözlüklerinden olan bu tarz gözlüklerden alabilirsiniz.

Özellikle de renkli ve standart gözlüklerin dışında olan gözlükler ile kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

  • Saç Tacı Aksesuarları
2019 Moda saç tacları

Sac Tacı Aksesuarlari

2019 moda aksesuarlar konusunda birçok çeşidin aynı anda yer aldığı sene olacak. Bu sadece kıyafetler için değil; aynı zamanda aksesuarlar içinde geçerli bir durumdur. Saçlarımız üzerinde birçok değişiklik yapmak isteriz fakat ne kestirmek ne de boyatmak, bunlardan biri olmayacaktır.

Bunların yanı sıra saçlarımızda birkaç değişikliği gösterebiliriz. Saç tacı aksesuarları bunlardan birisidir. Hem incili hem de kadifeden meydana gelen bu taçlar, son zamanlarda çeşitli formlarda karşımıza çıkan en tatlı aksesuarlardandır.

  • Ahşap ve Bambu Çantalar
2019 trend çanta modelleri

Ahsap Ve Bambu Cantalar

Artık mevsimlerin pek de önemi bulunmamakla birlikte, her mevsimde istediğimiz parçaları aşağı yukarı kullanabiliyoruz. Bambu çantalar veya ahşap çantalar ise bunlardan birisi olacaktır.

Kış dolaylarında bu parçaları sokaklarda çoğu kez gördük, artık yaz döneminde gözlerimiz bu çantaya alışmalıdır. Plaj havasını yansıtan bu çantalar hem çok rahat hem de çok şık parçalar olarak kullanılacaktır.

  • Transparan Aksesuarlar
2019 moda transparan

Transparan Aksesuarlar

Transparan bu sezon en çok gördüğümüz detaylardan bir diğerdir. Her ne kadar sadece çantada görüyor olsak bile; aslında ceket, kemer, ayakkabı ve hatta küpelerde dahi bu transparan detayı çok rahat bir şekilde karşılayacağız.

Özellikle de bir ayakkabı markasının çıkardığı o transparan postal, herkesin çok hoşuna gitmişti ve herkes de bu detayı kullanmıştı. Artık sıra topuklu ayakkabılarda ve çantalarda, bu sene içimiz ve dışımı bir dolaşacağız.

  • Yazılı Toka Aksesuarları
2019 Trend toka modelleri

Yazili Toka Aksesuarlari

İncili tokalar nasıl ise; yazılı tokalar da karşımıza bu şekilde çıkmaktadır. Aslında sadece yazı olacak şekilde değil; birçok değişik modelde karşımıza çıkıyor. Saçlarımızın kenarına tutturduğumuz bu tokalar, bizlerde çok güzel bir hava yaratıyor.

Direkt olarak tek yazı halinde veya tek tek harf halinde satılan bu tokaları istediğiniz şekilde takabilir ve kombin edebilirsiniz. Günlük kıyafetleriniz üzerinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda abiye kıyafetlerde yazılı tokalar da kullanarak bir farklılık yaratabilirsiniz.

  • Omuz Çantaları Ve Modelleri
2019 trend çanta modelleri

Omuz Çantaları Ve Modelleri

Evet, bu çantaların ucu hem 90’lara dayanıyor hem de annelerimizin kullandığı çantalardan olarak karşımıza çıkıyor. O halde neden omuz çantaları şu anda geri döndü demeyin, tam bir tamamlayıcı parça olarak hayatımızdaki yerini alıyor.

Hem çok şık hem de çok kibar olan bu omuz çantaları, her kombin ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bir vintage mağazasına giderek bile bu çantalardan elde edebilirsiniz.

Koray KURTOĞLU

1989 Trabzon doğumlu, sakal.org, kadingibi.com, musteritemsilciniz.com içerik editörü aynı zamanda SEODEM.com Dijital Pazarlama Ajansının SEO Analytics olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım WordPress, SEO, Sosyal Medya ve içerik yayıncılığı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.