Sıradaki içerik:

2017 – 2018 Sonbahar – Kış Gözlük Trendleri

e
sv

2018 Yılının Aksesuar Trendleri

180 okunma — 19 January 2018 10:47
Maskülen Giyim Tarzı.

Giyimde şıklık şüphesiz tercih edilen her bir parçanın birbiriyle uyum sağlamasıyla mümkündür. Bunu çok iyi bilen bayanlar için kıyafetleri kadar onları tamamlayan aksesuarlar da bir hayli önem taşır. Yalnızca kıyafetle şıklık oluşmaz. Sizler için bu yılın moda olan aksesuar trendleri nelerdir? gelin inceleyelim.

Yeni Aksesuar Trendleri

Doğru aksesuar seçimi şıklığın olmazsa olmazıdır. Ayrıca tarzını diğerlerinden biraz daha öne çıkarmak isteyenler aksesuar detaylarıyla dikkatleri üzerlerine çekebilir ve tarzlarını adeta konuştura bilirler. Her sezon giyim trendleri değiştiği gibi aksesuar trendlerinde de öne çıkan parçalar yer almaktadır.

Geçtiğimiz sezonda küçük küpeler, küçük takılar, ince bilekliklerle sadelikten yana olan modacılar, 2018 sezonunda sadeliğin üzerine bir çizgi çekip tercihlerini gösterişli aksesuarlardan yana kullanıyorlar. Bu yazımızda sizler için 2018 sezonunun en trend aksesuarlarını derledik:

Yaz ve Kış Güneş Gözlükleri

Seçtiğiniz güneş gözlükleri ile bile tarzınızı ortaya koymanız her zaman mümkün olmuştur. Sadece yazın değil kış sezonlarında da iç ve dış mekanlarda her zaman güneş gözlüğü kullanmak bir kaç yıldır trend. 2018 Kış Sezonunda da bu alışkanlığı devam ettirmeniz mümkün. Ancak ufak değişikler yaparak…

Geçtiğimiz yılın en trend modeli olan damla şekilli güneş gözlükleri yerine bu sezon yüz şeklinin dışına taşan, kelebek ve kare, dikdörtgen şekilli gözlükler trendler koleksiyonunda yerini alıyor. Oval güneş gözlüğü modellerinin yerini çerçeveli ve geniş modeller alıyor.

[irp posts=”5761″ name=”2017 – 2018 Sonbahar – Kış Gözlük Trendleri”]

Maskülen Giyim Aksesuarı: Kravatlar

Geçtiğimiz sezonlarda da yer aldığı kombinlerde şaşırarak incelediğimiz aksesuar olan kravatlar, daha çok erkek giyimle özdeşleşmişse de bu anlayışı bu sezonda da değiştirmemiz gerekiyor. Çünkü bu sezonda maskülen kadın kombinlerini çokça görmemiz mümkün. “Erkek kıyafetinin bayan için tasarlanmış hali olan kadın giysisinin giyilmesi modası” olarak tabir edilen maskülen giyim tarzında elbette kadınlar erkekler için tasarlanan kravatları giymiyor. 2018 koleksiyonlarında birbirinden ilginç modelde kadınlar için tasarlanan kravatlara rastlayacaksınız.

2018 yılının En Şık Ve Göz Alıcı Bileklik Modelleri.

Zincir Kemerler İle İnce Beller

Önceki sezonda sık sık kullanılan deri ve otantik iplerden tasarlanan kemerler 2018 sezonunda yerini zincir kemerlere bırakıyor. Sezonun önerisine göre kalın, ince, gümüş renkli, bakır renkli , altın renkli gibi seçenekleri olan zincir kemerler tek şerit veya bir kaç şerit olarak kullanılabiliyor.Zincir aksesuar kemerler gösterişli olması yönüyle kıyafetin bel kısmına daha çok dikkati çekiyor.

Göz Alıcı Şık Bileklikler

2018 sezonunda birbirinde şık, gösterişli daha çok tüm bileği kalınca örten bileklik tasarımları var. Özellikle kıyafetinize uygunluk gösterdiğinde havanızı artıracak ve tarzınızı netleştirecek çizgilere sahip bir aksesuar.

[irp posts=”690″ name=”İlginç Bayan Aksesuarları”]

Tercih Edenler İçin Kürk Şıklığı

Mantolarda daha çok kendini gösteren kürk detaylar, 2018 sezonunda tek başına bir aksesuar olarak da kullanılıyor. Üstelik kürkün her detayı da koleksiyonlarda yer alıyor. Kürk atkılar trendler listesinin başında yer alırken, kürk manşetli bir abiye, kürk detaylı elbise yakalarını zevk ve tarzınıza göre tercih edebilirsiniz.

En İlginç Kolye Modelleri.

İlginç Tasarımlı Kolye, Küpe ve Kulak Manşetleri

Uzunca süredir minik olmasına, seda olmasına dikkat ettiğimiz kolye ve küpelerde 2018 sezonunda ciddi bir değişiklik söz konusu. Artık birbirinden ilginç figürlerle büyük boylarına rastlayacağınız küpe ve kolyeleri satın almanın zamanı.

Kuş tüyü, sembolik figürler gibi detaylara sahip olan büyük ebatlı kolyelerin yanı sıra kulağın üst kısmına takılıp küpeden daha çok dikkat çeken kulak manşetleri öne çıkıyor. Taşlısı, yazılısı, simlisi de bulunan kulak manşetleri küpe takmayı sevmeyenler için güzel bir alternatif. Trendler listesinde yerinizi almak istiyorsanız ve daha önce kullanmayı düşünmeyip satın almadıysanız büyük küpe ve büyük kolye tasarımlarını şimdiden alışveriş listenize eklemelisiniz.

Saçların Kurtarıcısı: Taçlar ve Saç Bantları

Saçınızı yaptıramamak veya ciddi bir bakım ve ilgi gösterememenin kurtarıcısı olan saç aksesuarları 2018’in trend aksesuarlarından. Birbirinden ilginç tasarımlara yer veren modacılar ilgiliyi saçlardan çok bu aksesuarlara çekme gayretinde.

[irp posts=”2823″ name=”Aksesuar Olarak Şapka Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?”]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.