Sıradaki içerik:

Probiyotiklerin Sağlığımız Üzerindeki Etkisi?

e
sv

2019 İlkbahar-Yaz Kombin Önerileri?

320 okunma — 24 Nisan 2019 16:56
2019 İlkbahar yaz trendleri

Yeni bir mevsime dönerken, en düşünülesi şeylerden biriside; kesinlikle o mevsimin ya da sene içerisindeki mevsimin trendleridir. Kimimiz modayı takip etmiyoruz desek bile; aslında ucundan veya köşesinden bir şekilde bir yerden takip ediyoruz. Söz konusu 2019 İlkbahar-Yaz Kombinleri içinde bu durum geçerlidir.

2019 İlkbahar-Yazın Moda Kombinleri?

Gerek renk açısından olsun gerek ise de model açısından olsun, muhakkak bir yerden tutuyoruz. . Kış bizlerin biraz daha yorsa bile; yaz herkesin en mutlu olduğu zamanları yansıtır ve bu yüzden sizlere 2019 ilkbahar-yazın moda kombinlerini sunacağız.

Bisikletçi Şortu Kombini

Bisikletçi şort kombin önerileri

Bisikletçi şort kombini

Kimileri için oldukça komik kimileri için ise son derece trend olan bir parçadan söz ediyoruz. Onlardan birisi ise; kesinlikle bu bisikletçi şortları olmaktadır. Aslında biraz kısa tayt havasını andıran bu parça sadece spor değil; aynı zamanda şık bir kombini de oluşturuyor.

Dev Şapka Modeli

Dev Şapka Kombini

Dev Sapka Modeli

Güneşten korunmak adına mı yoksa daha çok hava olması açısından mı pek bilinmiyor ama büyük şapkalar oldukça trenddir. Sadece yaz aylarında da değil; aynı zamanda kış ayında da çok büyük ilgi gören parçalardan birisi olmuştur.

Nude Bej Kıyafet Kombini

Nude Bej Kıyafet çeşitleri

Nude Bej Kıyafet Kombini

Direkt olarak ten rengi dediğimiz bu nude parçalar bizler için birebir parçalardır. Kimi zaman kendinize şık kimi zamanda ise tamamen spor kombinleri uyarlayacaksınız. Zor bir arayış olmadan kolaylıkla bulabileceğiniz parçaları birleştirebilirsiniz.

Devasa Kurdele Kombini

Kurdeleli Kıyafet Kombinleri

Devasa Kurdele Kombini

Bu sene çok büyük detaylar moda olarak sürüyor. Devasa kurdele kombinleri de bu yazın popüler detaylarından biridir. Kaldı ki karşımıza çıkan o büyük detaylar; kıyafetlerimize yansımıştır. Özellikle de o kurdeleler sadece abiyeler de değil; günlük kıyafetlerimiz içerisinde de geçerli olacaktır. Bu tarz kıyafetlere artık her yerde rastlayabilirsiniz.

Dantel Tasarım Elbiseler

Dantel elbise kombinleri

Dantel Tasarim Elbiseler

Eskiden bazı detayları sadece özel gecelerde kullanırdık, fakat artık her parçayı günlük olarak ayarlayabiliyor ve o şekilde birleştirebiliyoruz. Bu parçalardan birisi ise danteller olacaktır. Dantel tasarım elbiseler artık sadece özel gecelerde değil; günlük hayatımızın her kısmında kullanabileceğiz.

Gösterişli Süslü Kıyafetler

Gösterişli taşlı elbiseler

Gösterişli Taşlı Kıyafetler

Karşımıza her zaman gösterişli danteller ya da parçalar çıkacak diye bir durum yoktur. Bunun yanı sırasında, süslemeleri de kıyafetlerimizin her bir detayında kullanabiliriz. Gösterişli püsküller olsun ya da ihtişamlı taşlar olsun, bu duruma örneklerden birisi olacaktır.

Karışık Rengarenk Elbise Modelleri

Karışık desenli elbiseler

Karışık Renkli Elbiseler

Aldığımız kıyafetlerde fazla renkten veya fazla görüntüden hoşlanmayabiliriz. Kimi zaman tek renk kimi zaman iki renk ama çok nadir üç renk kullanabiliriz. Fakat artık rengarenk kıyafetler alma zamanı gelmiştir. Birçok deseni aynı anda kullandığınız zaman rüküş değil şık olacaksınız. Hatta bun yaptığınız zaman tarz bile olabilirsiniz.

Asit Yıkama Kotlar

Asit yıkama jean

Asit Yıkama Kot Modelleri

Bir zamanların moda trendleri yavaş yavaş değil; aksine büyük bir hız dahilinde karşımıza çıkıyor. Onlardan birisi ise; asit yıkama kotlar olacaktır. Gerek görünüş açısından oldukça cool bir görüntüye sahiptirler hem de kolay kombinlenebilir parçalar olacaktır. Sizler de mutlaka bu parçaları denemelisiniz.

İşçi Tulum Kombinleri 

İşçi tulum modelleri

İşçi Tulum Kombinleri

Son senelere baktığımız zaman tulum konusunda birçok trendi gözler önüne seriyoruz. Gerek yaz aylarında gerek kış aylarında her mevsimde muhakkak bir tarzda işçi tulum kombini ortaya çıkmıştır. Bu sene ise en popüler olan tulumlardan birisi işçi tulumu olacaktır. Üzerini ise siz tamamlayacaksınız.

Takım Elbiselerde Renk Cümbüşü

Takım elbiselerde renkli modeller

Rengarenk Takım Elbiseler

Kadınlar içinde son zamanlarda takım elbise en çok konuşulan detaylar arasına giriyor. Özellikle de bu kadar cool ve maskülen olunduğu zaman, daha çok ilgimizi çekiyor. Bu bağlamda artık sadece siyah ve beyaz değil; rengarenk takım elbiseler karşımızda, cıvıl cıvıl bir yaz tadında bu takımları giyerek davetlere katılabilirsiniz.

El İşi Kıyafet Tasarımları

El işi kombinler

El işi kıyafet modelleri

El işi tasarımları her zaman bizlere göre çok kıymetlidir. Fakat her yerde giyilebildiğini söylemek doğru olmayacaktır. Artık davetlere bu el işleri ile katılabilirsiniz. Hem çok şık hem de birbirinden kusursuz kıyafetlerin içerisinde; sizlerde kusursuz gözükeceksiniz.

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.