Sıradaki içerik:

Daha Genç Görünmek İçin Tavsiyeler!

e
sv

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Nasıl Olur?

439 okunma — 14 Mayıs 2019 14:25
Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Küçük göğüsler zaman zaman can sıkabiliyor, özellikle dolgun göğüslü çekici bir bayan görürsek canımız epeyce sıkılabilir. Bu aşamada akla doğallar yollarla göğüs büyütmek nasıl olur? Sorusunun cevabını yazımız da detaylıca inceleye bilirsiniz.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemi!

Bazen göğüs küçüklüğü sorunu gayet ciddi problemlere bile yol açabiliyor örneğin, giydiği elbisenin oturmaması yada göğüslerin küçüklüğü yüzünden istenilen şekilde kendini göstermemesi gibi.

Operasyona yada bir işlem geçirerek büyütmek de tehlikeli ve masraflı olacaktır. Peki doğal yollarla göğüs büyütme yöntemleri yok mu ? Tabi ki var.

Zararlı kimyasal ilaçlara, tıbbi müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir çözüm olup, güzel göğüslere sahip olmak için doğru bir yöntemdir.

Göğüs Büyütme

Göğüs Büyütme

Bu makalemizde sizlere doğal yollardan göğüs büyütme yöntemlerini açıklayacağım. Hiçbir masraf yada zorluk çekmeden sadece doğal yöntemlerle gelişmeyi sizde göreceksiniz.

Kadın vücudunda hormon metabolizmasına yaptığı etkiden dolayı geçmişten bu yanadır kullanılan yan etkisiz 8 bitkinin uyumlu karışımı ile elde edilen preparat (probust) bugün göğüs büyütmek için başarıyla kullanılabilmektedir.

California Bradford Research Institute’den Prof. Dr. Robert Bradford’un araştırmasına göre bu doğal karışımla yaklaşık %90 olguda 9 ay içinde göğüslerde 7,5 santimetre büyüme gerçekleşmiştir.  Bitkisel karışım damiana, melek otu (dişi ginseng), oğul otu, aslan kuyruğu, bostan otu, testere palmiyesi, yam kökü, kara hindiba bitkileri karışımını içermektedir.

Göğüs Büyütme Teknikleri

Göğüs Büyütme Teknikleri

Bu bitkilerin hepsini organik olduğu için bir çok yararı vardır, kendi başlarına ne işe yarar onu inceleyelim.

Damiana

Afrodizyak etkilidir. Günümüzde birçok kadın rahatsızlığında ilaç yapımı ve şifa olarak kullanılmaktadır.

Melek otu

Melek otunun kullanım alanı sadece kadın hastalıklarıdır. Sindirim bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasını olumlu düzeyde etkiler.

Oğul otu

Huzursuzluk, korku , depresyon ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kasılmalarını önler ve aza indirger.

Aslankuyruğu

Aslankuyruğu çayı geçmişten bu yana kadın hastalıkları ve kalp sorunu için bir numaralı doğal ilaçlardan biridir.

Bostan otu

Bostan otu uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Bitkisel Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Bitkisel Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Testere palmiyesi

Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık sorunları için yoğun kullanılır. Bu etkin bitki kadında birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Meme bezlerinin gelişmesini sağlar

Yam kökü

Kadın hormonlarını düzenler ve hormon arttırıcı etkisi vardır. Göğüslerin büyümesini ve hormonal olarak gelişmesini sağlar.

Karahindiba

Karaciğer rahatsızlıklarına oldukca iyi gelir. Birçok ülkede karaciğer rahatsızlığı için kapsul ve krem şeklinde kullanımı mevcuttur. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır.

Doğal yollarla göğüs büyütmek hakkında detaylı bilgi aktarmaya çalıştık, ayrıca yukarıda ki organik  bitkilerin ne tür yararları ve hangi alanlarda kullanmanız gerektiğini sizlerle paylaştık.

Bu makalemizi yararlı buluyorsanız daha fazla kişiye ulaşması için sosyal medya’da paylaşabilir, düşüncelerinizi  yorum yazarak bize iletebilirsiniz.

[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Zeynep Gökgöz5 sene önce
  • Bu karışımları nasıl yapıp içeceğiz

    • Kadın Gibi5 sene önce
    • Zeynep Hanım , bu ürünleri aktardan temin ederken kullanım şeklini öğrenebilirsiniz. Bitkisel ürün olduklarından bir zararı olmayacaktır. Yakında kullanımı ile ilgili detaylı bilgi yayınlamaya çalışacağım.