Sıradaki içerik:

Eviniz İçin Antre Modelleri Yeni Sezon Şıklığı

e
sv

Orgazmı Artıran Yiyecekler Nelerdir?

414 okunma — 27 Mayıs 2019 15:13
orgazmı artıran yiyecekler

Öncelikle şunu bilmeliyiz ki yediğiniz besinler doğrudan cinsel gücünüzü etkiliyor. Bunun için ağır ve yağlı besinler yersek cinsel yaşamınıza olumsuz yansır.  Kadınlarda orgazmı artıran yiyecekler aynı zamanda cinsel istek ve arzunun artmasına yardımcı olur.

Orgazmı Artıran Yiyecekler Nelerdir?

Tam tersine afrodizyak etkisi olan gıdalar tükettiğimiz zaman yatakta daha mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Sizlere cinsel hayatı canlandıracak ve orgazmı artıran yiyecekler hakkında tavsiyeler veriyoruz.

Bal Yiyerek Orgazmı Artırın

Bal kadınlık hormonu olarak bilinen östrojen hormonunun salgılanmasında ve metabolizma etmesinde büyük bir yardımcıdır. Bal sadece kadınlarda değil erkeklerde testosteron hormonu salgılanmasında da büyük etki yaratır.

Sebze ve Ceviz Yağları ile Tüketerek Orgazmı Artırın

Sebze ve cevizden alınan yağlar vücutta kolestrol üretiminde yardımcı olur. Kolestrol bütün seks hormonlarının kaynağıdır. Bu yüzden tamamen yağsız bir beslenme alışkanlığınız var ise cinsel yaşamınızda etkinliğini kaybedecektir. Sebze ve ceviz yağı tükettiğiniz zaman libidonuzun artışıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Tahıl Ürünleri Tüketerek Orgazmı Artırın

Tahıl tüketimi kanımızda dolaşım halinde olan testosteron hormonunun artmasına yol açar. Size tavsiyemiz haftada bir kase yulaf ezmesi tüketerek şehvetli gecelere kendinizi hazırlayabilirsiniz. Yulaf dolu kaseye kendinizin seçtiği afrodizyak içeren yiyecekler katarak karışımı daha da zenginleştirebilirsiniz.

Çikolata Yiyerek Orgazmı Artırın

Sadece cinsel yaşamda değil hayatımızda da bize mutluluk veren ve gerçekten de vücudumuzda mutluluk hormonunun salgılanmasında büyük rol oynayan çikolata cinsel yaşamda da çok etkilidir. Heyecanlı,hareketli ve şehvetli bir gece yaşamanızda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Yumurta Tüketerek Orgazmı Artırın

Yumurtanın içinde yer alan B5 ve B6 vitaminleri vücutta hormonların düzenlenmesi ve dengelenmesine katkıda sağlar ve enerjinizi kontrole sokar. Bu yüzden yumurta tüketimi cinsel gücünüzün daha güçlü ve dengeli olmasını sağlar.

[irp posts=”3490″ name=”Bayanlarda cinsel gücü arttıran ilaçlar”]

[irp posts=”2415″ name=”Bayanlarda Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler”]

[irp posts=”985″ name=”Cinsel İsteksizliğin Çözümü Nedir ?”]

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.