Sıradaki içerik:

2015 Plaj Elbisesi Modelleri

e
sv

2015 Stiletto Modelleri

312 okunma — 05 August 2015 02:39

Kombinlerinizi tek bir dokunuş ile kusursuzlaştırmak isteyenlerdenseniz 2015 stiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Tarz sahibi bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan stiletto ayakkabılar aynı zaman da sokak modasının ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır.

Zımbalı Stiletto Ayakkabı Modelleri

Spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz kombinlerinizi zımbalı stiletto ayakkabı modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Şıklığın bir numaralı isimleri arasında yer alan zımbalı stiletto ayakkabı modelleri gümüş aksesuarlar aracılığı ile kombin edebilirsiniz.

Deri Görünümlü Stiletto Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alan deri görünümlü stiletto ayakkabı modellerini deri etekler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Uyumun ve sadeliğin bir numaralı isimleri arasında yer alan deri görünümlü stiletto ayakkabı modellerini dar Jeanlar aracılığı ile de destekleyebilirsiniz.  Eğer klasik tarzın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz mini blazer ceketlerden yararlanabilirsiniz.

Transparan Stiletto Ayakkabı Modelleri

Kombin planlamalarınıza hareket katmak isteyenlerdenseniz transparan stiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabı modellerini şeffaf detaya ev sahipliği yapan çantalar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Ten Rengi Stiletto Ayakkabı Modelleri

Her renk tonu ile uyum sağlayacak ten rengi stiletto ayakkabı modelleri ile tanışmanın tam zamanı. Kusursuzluğu enlerde yaşamanız adına oldukça ideal olacak ten rengi stiletto ayakkabı modellerini dilediğiniz giysi ile birlikte kombin edebilirsiniz. En özel stiletto ayakkabı modelleri ile birlikte tarz yaratmanın zamanı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.