Sıradaki içerik:

Dudak Bakımı İçin Altın Öneriler!

e
sv

En İyi Çanta Markaları ve Modelleri!

avatar

Editör

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kadınların vazgeçilmezleri arasında çantalar en başta gelir. Her kadının birden fazla çantası vardır. Çeşit çeşit çanta modelleri bulunmaktadır. Birçok markanın çanta kreasyonu bulunmaktadır. Yerli ve yabancı deri markası vardır. Bu markaların hepsi birbiri ile rakip bir marka o yıl hangi çantayı üretiyor ise ötekiler ise bir benzerini üretiyor.

En İyi Çanta Markaları ve Modelleri!

Dünyada en güzel ve kaliteli markaları Amerika’nın New York şehrin de bulunuyor.

Ve bu çantaların fiyatları da oldukça pahalıdır. Çantalar kışlık ve yazlık olarak tercih edilir.

Kış renkleri siyahlar kahveler ve genel olarak koyu renkler olarak tercih edilirken yazın renkleri ise tozpembeler bebe mavileri ve beyaz renklerdir.

En İyi Çanta Markaları

Şimdilerde ise bayanların en çok tercih ettiği tür sırt çantalardır. Çeşidi bol bir türdür nerede ise her kadının bir sırt çantası bulunmaktadır. Kullanış açısından da çok rahattır içi de gayet geniştir her türlü sırt çantası vardır deriler süetler ve yumuşak deriler bunlardan bazılarıdır.

Erkekler kadınların bu kadar çanta bağımlısı olmasına şaşırıyorlar ama her kadın için çanta bir yaşam tarzıdır. Çalışan bayanlar için çanta sade ve kullanışlı olmalı her yere uyabilecek bir model olmalıdır, çantanın çok gözü olmalıdır içine rahatça dosya ya da klasör girmelidir.

Eğer çok gezen bir bayan iseniz çantanızı kıyafetiniz ile uygun olması lazımdır küçük siyah çantalar daha çok gece davetleri ve partiler için kullanılmalı.

En İyi Çanta Markaları

En İyi Çanta Markaları

Kadınlar için çok iyi bilinen markaların logoları kararlarını vermek için yeterlidir marka gerçekten kadınlar için önemlidir. Amblemler ve çok bilinen markalar yılda tek bir model çıkarsalar bile onlar için yeterli çünkü çok satışı olan markalardır bunlar.

Bu çantaları çok uzun yıllar memnun kalarak kullanabilirsiniz çünkü kalitesi garantilidir. Bu markaların kalitesi gerçekten garantilidir neredeyse yüz yıl kullanılıyor. Marka yüz yıl önce 1914 yılında İspanyol bir tasarımcı tarafından kuruldu ve günümüze kadar dünyaya yayıldı kadınların hepsinin elinde olmasını istediği bir çanta markasıdır. Şimdilerde ise bir dünyanın gözde şehirlerinden olan Fransa’nın en çok bilinen markasıdır.

Yeni Sezon Bayan Çanta Modelleri

Yeni Sezon Bayan Çanta Modelleri

En Güzel Çanta Modelleri

Çok ünlü BS logosu diğer çanta markalarından kendini ayırır ancak çantanın logosu çantanın her hangi bir yerinde bulunabilir. Hubert de Givenchy bin dokuz yüz elli iki yılında üretime başlamış çok ünlü bir çanta markasıdır ve bu çanta markası dünyanın çeşitli ülkelerindeki ünlü bayanın dikkatini çekmiştir.

Bu ünlü markalar her sene moda haftalarında çantalarını tanıtıyor ve binlerce bayan bu moda haftası için aylarca hazırlık yapıyor. Domenico Dolce ve Stefano Gabbana italyanın en meşhur çanta markasıdır. Bu meşhur markayı Dolge – Gabbana` yı açmışlardır. Marka bin dokuz yüz seksen de kurulmuştur.

Diğer meşhur markalara göre biraz genç olan bu marka kısa sürede çok ilerledi ve dünyaya ismini güzel bir şekilde duyurdu.

En Güzel Çanta Modelleri

En Güzel Çanta Modelleri

Beyonce Missy Elliott, Mary J.Blige markası ismini dünyaya duyurmuştur ve bu çantayı ünlüler de kullanıyor ve bu ünlülerden en iyi bilinen ise Madonna’dır. Son zamanlarda ise çantaya uygun ayakkabı ya da kıyafet çok trend olmuş durumdadır.

Şimdiler de ise sokak modası çok meşhur durumda buna uygun çanta bulmakta çok kolay salaş çanta modelleri sokak modası için çok uygundur.  İtalya ise hakiki olan deri çantaları ile nam salmıştır bu da İtalya’yı meşhur markanın bir arada bulunduğu gözde bir yer yapıyor. Fendi de Dünyanın en çok bilinen gözde bir çanta markasıdır. Her çıkardığı çanta olay oluyor ve bayanların dilinden düşmüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.