Sıradaki içerik:

Gelinlik Korsesi Modasında Yeni Modeller

e
sv

Gelinlik Korsesi Modasında Yeni Modeller

avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kadınların en büyük problemlerinden biri de kilodur. Gelinlik korsesi aslında bu soruna çare olarak üretilmiştir. Çoğu kadın kilo vermek için çeşitli yöntemler uyguluyor ancak ne yesem yarıyor diyerek yöntemlerin hepsi suya düşüyor. Özellikle göbek kısmın da bulunan kilolardan çok rahatsız olunuyor.

Yeni Model Gelinlik Korseleri!

Özellikle her kadının hayali, düğünün de en güzel onun olmasıdır zayıf ve zarif görünmenin ilk ve en önemli yöntemi iç giyimdir.

İç giyimi doğru tercih ederseniz en az iki beden daha zayıf görüneceksiniz. Doğru korse seçimi hayat kurtarır da diyebiliriz. Doğru korse seçimi ile rahat hareket edebilirsiniz.

Özellikle gelinlik korsesi içinde sizleri daha zayıf ve zarif gösterecek modelleri seçmeniz daha uygun olacaktır. Daha düz bir karına sahip olmak istiyorsanız korse son derece önemli bir noktadır.

Gelinlik Korsesi

Gelinlik Korsesi

Gelinlik Korse modelleri çok fazladır ancak hepsi kullanışlı değildir kendi bedeninize uygun olanı tercih ediniz. Düğününüzde jartiyerli ya da büstiyerli korseler kullanın çünkü göğüs kısmınızı çok güzel gösterecektir ayrıca göbeğinizden eser kalmayacaktır.

Bu korse modellerini giyindiğiniz de siz bile fiziğinizin bu kadar ince bir görünüm kazandığına inanamayacaksınız kendinizi çok güzel hissedeceksiniz. Seçiminizi yaparken korsenin de çok kalın olmamasına dikkat edin çünkü korsenin kumaşı ne kadar ince ve sıkı olursa kalitesi de o kadar iyidir. Düğününüzün en güzel kızı siz olacaksınız gözler sizin üzeriniz de olacak düğün gecenizi hep güzel ve gülerek hatırlayacaksınız.

Gelinlik provalarına giderken yanınız da mutlaka korse bulundurunuz çünkü düğün günü gelinliğin altından korse giyeceğiniz zaman gelinlik üzerinize çok bol gelecektir ve buda çok hoş bir durum değildir. Öyle her korseyi gelinliğin altına almayınız en bilindik markalardan yana seçiminizi yapınız.

En güzel ve en mutlu gününüzde canınız kilolarınız ile sıkılmasın gelinliğin için de aynı bir prensesi andıracaksınız rüya gibi bir gün olacak siz bile bu kadar güzel olduğuna inanamayacaksınız. Her hatırladığınız da yüzünüzde tebessüm olacaktır. İyi bir korse seçimi ile gece boyunca hareketleriniz rahat olacak ve bol bol oynayabileceksiniz herkes size imrenerek bakacak. Hayalinizden bile güzel görünerek kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Gelinlik Korsesi

Bazı kadınlar gelinliğin altından korse giyinmeyi kesinlikle tercih etmezken zarif ve zayıf görünmeyi istiyorlar ama bu imkânsız düğününüzde güzel görünmek istiyorsanız doğru bir korse seçimi ile bu kararınızdan vazgeçip iyi ki de giyinmişim diyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Eğer göğüsünüz büyük bir kadınsanız korsenizi doğru seçerek daha güzel görüneceksiniz. İç çamaşırı kimse görmeyecek deyip de geçmeyin en önemli ve çok ince bir ayrıntıdır gelinliğin duruşu bile giyineceğiniz korseye bağlıdır. Kullanacağınız korsenin rengi de çok önemli bir konudur. Kesinlikle siyah ya da koyu renkleri tercih etmeyiniz her zaman açık renkler de seçiminizi yapın özellikle şiddet ile beyaz renkler tavsiye edilen korse rengidir.

Yeni Gelinlik Korseleri

Yeni Gelinlik Korseleri

Dünya korse markalarının arasında bir numara olan korse markası Shaper Slim Lifedir. Bu gelinlik korse modeli tek parçadır tahriş etmez üst vücudunuzu nerede ise 360 derece kadar zarif ve zayıf gösterecektir. İnce ve elastik yapısı ile sadece gelinliğin altında değil bütün kıyafetleriniz altında güzel bir fiziğe sahip olacaksınız.

Özel teknolojisi ile sanki hiç giyinmemiş hissi ile çok rahat edeceksiniz. Üst fiziğinizin bel ve bel yanlarınızı karın ve karın yanlarınızı toparlayarak nerede ise üç beden kadar inceleceksiniz. Ayrıca göğüs kısmında ki özel tasarım ile göğüsleriniz çok düzgün bir görünüm alacaktır. En mutlu gününüzde artık kilolarınızı problem etmeyiniz gelinlik korsesi ile artık içiniz rahat edecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.