Sıradaki içerik:

Kumaş Şort Modelleri

e
sv

2016 Kot Şort Modelleri

248 okunma — 07 Nisan 2016 14:00

Birbirinden özel kot şort modelleri ile tarzınızı enlerde yaşamanın zamanı. Salaş şıklığın bir numaralı isimleri arasında boy gösteren kot şort modelleri aracılığı ile klasik bir tarz yaratmak isteyenlerdenseniz ince kumaş gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Gömleğinizi kot şortunuzun iç kısmına doğru kıvırarak bombeli görünümün ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Kombin planlamanızı uzun kumaş yelekler aracılığı ile taçlandırabilirsiniz. Kusursuz görünüm elde etmek isteyen bayanlar adına oldukça ideal olan uzun yelek modelleri aynı zaman da maskülen tarzın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Yazlık Kot Şort Modelleri

Yazlık Kot Şort Modelleri

Kot Şort Modelleri İle Spor Şıklık

Kot şort modelleri aracılığı ile spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz salaş tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Tarzını enlerde yaşamak isteyenler adına oldukça ideal olan salaş tişört modelleri aynı zaman da maskülen tarzın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Kombin planlamanızı kalın tabanlı ayakkabılar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

2016 Kot Şort Modelleri

2016 Kot Şort Modelleri

Yırtık Şort Modelleri İle Sokak Modası

Yırtık şort modelleri aracılığı ile sokak modasına ayak uydurmak isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Bu tarz kombinler de stiletto ayakkabı şıklığına merhaba diyebilirsiniz. Kusursuz görünüm elde etmeniz adına oldukça ideal olan stiletto ayakkabı modelleri aynı zaman da maskülen tarzın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Kombininizi örgü yelekler aracılığı ile destekleyebilirsiniz. Sizler de birbirinden özel kot şort kombinleri aracılığı ile tarzınızı enlerde yaşayabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.