Sıradaki içerik:

İbretlik Baba Oğul Diyaloğu – Çivi

e
sv

Ünlülerin Birbirinden Farklı İnstagram Fotoğrafları

280 okunma — 12 Haziran 2019 19:04
Serenay Sarıkaya

2012 yılında kurulan İnstagram hesabınızı açtığınızda yayınladığınız ilk fotoğrafı hatırlıyor musunuz? Size değişen imajları, değişen tarzları ile ünlülerin birbirinden farklı instagram fotoğraflarını görüyoruz.

Ünlülerin Çok Konuşulan Fotoğrafları!

Hem yurt dışında hem de Türkiye de merak edilen ünlülerin instagram profillerine sizler için bir göz attık.

En çok yorum, beğeni ve görüntü elde eden popüler fotoğrafları seçtik.

Umarız beğenirsiniz.

Blake Lively

Brake Lively

Brake Lively

İnstagramın ilk kurulduğu yollarda instagrama katılan ve ilk paylaşımlarını yapan Blake Lively, paylaşımlarında takipçilerini sahte hesaplardaki paylaşılan resimlerine karşı uyarmıştır. 2012 yılından bu zamana kadar gerek yurt içinde gerek yurt dışında 383 adet fotoğraf paylaşan güzel ünlünün, ilk paylaşımı aşağıda yer almaktadır.

Beyonce

Beyonce

Beyonce

Aslen Amerikalı şarkıcı, İnstamram a 2012 yılında katılmıştır. Günümüzde 91 milyon takipçiye sahip olan Beyonce’nin takip ettiği kişi sayısı da yoktur. İlk resim paylaşımı aşağıda yer alan Beyonce’nin sarı saçları dikkatleri üzerine çekmektedir. O günden bu yana kadar Beyonce toplam 399 adet resim paylaşımı yapmıştır.

Buse Terim

Buse Terim

Buse Terim

Hemen hemen her ünlü instagram da ilk paylaşımları yüzlerinden oluşmaktaykeni Buse Terim ilk fotoğrafında renkli ojelerini paylaşmıştır. İlk resmi aşağıda yer alan ünlümüzün, şuanda 5 bin 89 fotoğrafı bulunmaktadır.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Geçen yıl, yılın modeli ödülüne sahip olan Gigi Hadid, paylaştığı ilk fotoğrafında, annesi ve kardeşiyle poz vermiştir. O zamanlarda paylaşılan aşağıda yer alan fotoğrafta, Hadid’in beline kadar uzun olan saçları dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner

2019’lu yılların son zamanlarının en popüler modelleri arasında yer alan ve Kardashian ailesinin modeli olan Kendall Jenner’in paylaştığı ilk fotoğrafda, arkadaşları ve kız kardeşi Kylie de yer almaktadır.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

2015 de İnstagram a katılan Serenay Sarıkaya, paylaşmış olduğu güzeller güzeli fotoğrafıyla 22 bin beğeni almıştır. Aşağıda bulunan kişilerin de güzel oyuncu ile herhangi bir akrabalık bağı bulunmadığı belirtilmiştir. Güzel oyuncu her geçen yıl takipçi sayısını artırdığı gibi, resim sayısını da artırmıştır.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kim Kardashian ailesinin üyesi olan ve Kylie Cosmetics’in kurucu olan Kylie Jenner, ilk fotoğrafında estetiksiz haliyle dikkat çekmektedir. 19 yaşında olan Kylie, İnstagram hesabını açtığı zamandan bu zamana kadar 4 bin 909 fotoğraf paylaşımı yapmıştır. Kozmetikten en çok kazanan isim olan Kylie, daha sonra estetikli resimleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

2014 yılında instagrama giriş yapan ve ilk resmini o zaman paylaşan Tuba Büyüküstün, o zamanlarda uzun saçlara sahip. Günümüzde kısa saçlı imajıyla resimlerini güncelleyen Büyüküstün, her yıl güzelliğine güzellik katmaya devam etmektedir.

Kim Kardashian

Kim Kardasian

Kim Kardasian

İlk instagram resminde tüm takipçilerine bir not bırakan Kim Kardashian, Takipçilerine ilk fotoğrafı olduğunu ve fotoğrafında takipçilerine öpücük yolladığını belirtmiştir. Kardashian, ilk resim paylaştığı zamandan bu zamana kadar 3 bin 630 resim paylaşımı yapmıştır.

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Güzel model Karlie Kloss, instagrama giriş yaptığı anda paylaştığı ilk fotoğrafı makyaj fırçaları olmuştur.

Ariana Grande

Ariana Grande

Ariana Grande

Meşhur şarkıcının, instagramda paylaştığı ilk resminin, aynadan çektiği bir selfie olduğu görülmektedir.

Murat Boz

Murat boz

Murat Boz

2014 yılında instagram dünyasına giren Murat Boz, ilk resmini Halil Sezai ile çekip paylaşmıştır. Daha sonra Halil Sezai de aynı resmi kendi profilinde paylaşmıştır.

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Nicki Minaj

2014 lü yıllarda instagrama giriş yapan Nicki Minaj, ilk resmini bir kara kalem portresi olarak paylaşmıştır. O zamandan bu zamana kadar 4 binden fazla paylaşımda bulunan Nicki Minaj, giderek takipçi sayısını da resim sayısını da artırmıştır.

Aslı Enver

Asli Enver

Asli Enver

2014 yılında instagram a giriş yapan Aslı Enver, ilk paylaşımını, camdan yansıyan görüntüsüyle yapmıştır.

Çağla Şikel

Çağla Şikel

Çağla Şikel

2012 yılında instagrama giriş yapan Çağla Şikel, siyah beyaz bir fotoğraf paylaşmıştır. Bu fotoğrafın altına herhangi bir açıklama yapmayan Çağla Şikel her geçen yıl takipçi sayısını ve resim sayısını artırmıştır.

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.