Sıradaki içerik:

Adına Ayakkabı Üretilen Basketbolcular

e
sv

2016 Yazlık Etek Kombinleri

294 okunma — 03 Nisan 2016 23:14

Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen giyim platformu arasında yer alan yazlık etek modelleri aracılığı ile kusursuz bir kombin elde edebilirsiniz. Stil sahibi bayanlardansanız arkası uzun önü kısa etek modellerini tercih edebilirsiniz. Tren görünüm elde etmeniz adına oldukça ideal olan arkası uzun önü kısa etek modellerini askılı bluzlar aracılığı ile kombin edebilirsiniz.

Dar Etek Kombinleri

Dar etek modelleri aracılığı ile kusursuz bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz salaş bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Ön plana çıkan bu kombin planlamasını Oxford ayakkabı modelleri aracılığı ile taçlandırabilirsiniz. Eğer klasik görünümün ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz dar etek modellerini blazer ceketler aracılığı ile birlikte kombin edebilirsiniz. Spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz uzun hırka modellerini tercih edebilirsiniz.

2016 Mini Etek Kombinleri

2016 Mini Etek Kombinleri

Kiloş Etek Kombinleri

Şıklığın ve trend görünümün bir numaralı isimleri arasında yer alan kiloş etek modellerini kısa gömlekler aracılığı ile birlikte kombin edebilirsiniz. Farklılığın elde edilmesi adına oldukça ideal olan kiloş etek modelleri aracılığı ile klasik bir kombin hazırlamak istiyorsanız mini deri ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Stil sahibi bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan kiloş etek modelleri aynı zaman da farklılığın elde edilmesine olanak tanımaktadır.

Yazlık Kiloş Etek Kombinleri

Yazlık Kiloş Etek Kombinleri

Uzun Etek Kombinleri

Uzun etek modellerini kot gömlekler ile destekleyerek tarz sahibi olabilirsiniz.  Rahatlığın vazgeçilmezleri arasında yer alan uzun etek modelleri aracılığı ile şıklığı zirveye taşımanın zamanı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.