Sıradaki içerik:

Uzun Palto Modelleri

e
sv

2018 Moda Trendleri

193 okunma — 01 February 2018 15:10
2018 sokak modası trendleri

Her yeni yılda olduğu gibi 2018 yılında da özellikle kadınların merak konusu 2018 modası olmaktadır. 2018 yılına damgasını vuracak tasarımlar, renkler koleksiyon defilelerinde tanıtılmaya başlandı.

İşte 2018 yılında ön plana çıkacak olan tasarımlar ve renkler…

Vazgeçilmez Kırmızı 

2018 yılında da cazibenin rengi kırmızı ön plandadır. Vazgeçilmez renk kırmızıyı bu senede, kıyafetlerde, aksesuarlarda ve ayakkabılarda çokça göreceğiz.

Püsküller

2018 moda trendi arasında ne zamandan beri kullanılmayan püsküller, bu sene kıyafet detaylarında karşımıza çıkmaktadır. Elbise uçlarında veya elbisenin tamamında kullanılan püskül detaylı tasarımlar 2018’e damgasını vuracak.

Işık Saçan Payetler

Modası geçmeyen ışıltılı payetler, 2018 yılını da parlatıyor. Dünyada bir çok tasarımcının defilelerinde, payet detaylı kıyafetler 2018 yılına da ışık saçıyor.

Beyaz Dekoratif Denim

Rahatlığı sebebiyle denimlerin çok kullanılması, bu sene tasarımcıları da etkilemiştir. Denimlerde beyaz ön plana çıkarken, bir çok tasarımcı bu seneki defilelerinde farklı renk ve desenlerde dekoratif denim modellerini kullandı. 2018 renkli, rahat bir denim yılı olacak…

Fırfırlar

2017 yılının moda trendleri arasında yer alan fırfırlar, bu senede yapılan defilelere bakılırsa trend olacak gibi durmaktadır.  Bu sene tasarımcılar defilelerinde fırfırları etek uçlarında veya aksesuar detaylarında kullanmışlardır.

80’ler Modası

80’lerin modası bu sene parlak renklerde, tütülerde ve hacimli kollarda karşımıza çıkmaktadır.

Metalik

2017’de trend olan metalik, bu senede karşımıza çıkacak. Bir çok defilede metalik farklı renklerde karşımıza çıkmaktadır. Kahverengi, gri, sarı, kırmızı gibi metalik renkler 2018 yazına renk katacak.

Transparan

2018 moda trendi detaylarında tasarımcılar, tasarımlarında vücudü ön plana çıkartmaktadır. Abartısız, yumuşak ve ince kumaşalardan oluşan kıyafetler, romantik görünüm ile vücudu ön plana çıkartmaktadır.

Çiçek Desenleri

 

Geçen senede sıkça karşılaştığımız çiçek desenler, bu senede dolaplarınızda yerini alacak. Küçüklü, büyüklü çicek desenleri bu senede size bahar havası yaşatacak.

Şeker Pembe

2018 sezonun en iddialı renklerinden biri de şeker pembedir. Fark yaratmak isteyen kişilerin tercihi pembe, bu senede kıyafetten aksesuara bir çok detayda kullanılmıştır.

 

Dantel Cazibesi

Kırmızı renkte olduğu gibi dantel de hiçbir zaman moda da etkisini yitirmemektedir. Zarifliğin simgesi danteller bu senede birçok detayda kullanılmaktadır.

Zümrüt Yeşili

Bayanların zümrüt tutkusu, bu sene kıyafetlerde göze çarpmaktadır. Genelde mücevherlerde görmeye alışık olduğumuz zümrüt yeşilini, tasarımcılar bu sene kıyafetlere yansıtmıştır.

Tüy Detaylar

Bu sene kıyafetlerde kullanılan tüy detaylar, yumuşak bir tasarım ile hayatımıza girecek gibi gözükmektedir.

Küçük Çantalar

2018 yılı yaz sezonunda çantalar ekstra küçülüyor. Taşıma kolaylığı ön plana çıkan ve birçok renk seçeneği bulunan küçük çantaları, yaz sezonunda kıyafetleriniz ile mükemmel bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Fiyonklar

Fiyonklar, kimisine göre çok itici bir detayken kimisi içinse vazgeçilmez bir detay olabilmektedir. Tasarımcılar 2018 yılı defilelerinden, ayakkabıdan elbiseye bir çok tasarımda, farklı büyüklüklerde fiyonklar kullanmıştır. Fiyonkları sevmeyen kişilerin, bu sene fiyonklara alışması gerecek gibi gözüküyor.

Havalı Piliseler

2018 yaz sezonunda baş rolde piliseler var. Günlük kıyafetten gece kıyafetine kadar bir farklı tasarımlar ile karşımıza çıkan piliseler, havalı ve hareketli bir görünüm kazandırıyor.

Lavata Rengi

2018 ilkbahar defilelerinde karşımıza lavanta rengi çıkmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında kullanılan hardal, bordo gibi renkler, 2018 baharında yerini lavantanın tonlarına bırakacak. Pastel lavanta tonlarını bu sene bir çok kıyafet ve aksesuarda göreceğiz.

Renkli Çoraplar

2018 moda renkleri bu sene çoraplara da yansıyacak. Canlı renklerde tasarlanan çorapları, spor veya klasik ayakkabı ile kombinleyerek kendilerine marjinal hava katabilirler.

[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.