Sıradaki içerik:

Kısa Tişört Kombinleri

e
sv

Aspir Yağı Faydaları

avatar

Editör

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gün geçmiyor ki yeni bir zayıflama ürünü karşımıza çıkmasın. Hiçbirinin işe yarayıp yaramadığını bile bilmediğimiz yüzlerce ürün , zayıflama ve kilo verme amacı ile insanlarımız tarafından kullanılıyor. Bu ürünlerin çoğu insan vücuduna ciddi derece de hasarlara bile yol açabilir. Çünkü direk böbreklere ve sindirim sistemine etki eden kimyasallariçerisinde var , bilinçsizce kullanım da buna eklendiğinde başa çıkılamaz bir sorun ortaya çıkıyor. O yüzden sizlere sağlık acısından hiç zararı olmayan aksine yararı olan Aspir yağının faydaları anlatmak istedik.

Şimdi sizlere tüm bu kimyasallardan uzak , zeytinyağı kadar saf , doğal ve yarayışlı bir ürün tanıtacağım. Aslında ürün demek yanlış olur , doğal bir gıda deseke daha doğru çünkü aspir yağı tamamen doğal üretilmektedir.

[irp posts=”1616″ name=”Kilo Vermek için Tavsiyeler”]

Genel olarak fazla kişi tarafından bilinmeyen aspir yağının gözden uzak olmasının nedeni , dediğim gibi yüzlerce farklı ürünün hafızalarımızı doldurmasından ibarettir aslında. Bu yüzden gözümüzün önünde doğal şifa kaynaklarından da uzaklaşıyoruz.

Aspir Yağının Faydaları

Aspir yağının faydaları saymakla bitmiyor ,öncelikle kilo problemi yaşayan bayanların yağ yakımını hızlandırdığı gibi , mide asitini düzenliyor , vücuda enerji ve dinçlik kazandırıyor , cinsel problemleriniz de dahi sizi tatmin edecek mucizeler yaratıyor.

Sindirim sisteminizde bozukluklar yaşıyorsanız , bunun düzene girmesi için sabahları 2 çay kaşığı doğal aspir yağı kullanırsanız. Kısa sürede aspir yağı etkisini gösterecek ve sindirim sisteminizi daha iyi hale getirecektir. Özellikle bağırsaklarınız çalışmadığı ve tembelleştiği bir durumla karşı karşıya kaldıysanız , en etkili çözümlerden birisidir.

Aspir yağı öylesine doğal bir üründür ki , aspir çiçeğinden elde edilen yağlar yemeklik yağ olarak bile ülkemizde kullanılmaktadır. Bundan dolayı çekinceniz olmadan bu doğal ve sağlıklı ürünü günlük olarak tüketmelisiniz. Kan değerlerinizi dengelemesinde , yağ yakıcı özelliğine kadar tamamen bir doğal onarıcı ve düzenleyicidir.

Aspir Yağı ile Zayıflama

Aspir yağının en büyük etkilerinden birinin yağ yakıcı özelliği olduğunu söylemiştik. Esasen daha önce kullandığınız yeşil çay , yeşil kahve , biberiye çayı , keten tohumu gibi doğal ürünlerinde yağ yakıcı özelliği bulunmaktadır. Fakat bunlar fazla sulandırıldığı için ve baya sık tüketmeniz gerekeceği için özellikle sindirim sisteminizi ileri ki zamanlarda bozacak hatta ciddi rahatsızlıklara bile sebep olacaklardır. Aspir yağı ise bu tür sıkıntıları size yaşatmaz , kullanacağınız miktar sınırlı olacağı için zaten günlük ihtiyaçlarınızdan fazla bir gıda takviyesi yapmamış olacaksınız , bundan dolayı da bir rahatsızlık söz konusu olmayacak.

Aspir yağının içerisinde bulunan Conjugated Linoleic Acid  (CLA) dediğimiz güçlü bir antioksidan madde bulunur. Bu antioksidan en güçlü yağ yakıcı maddelerden biridir. Vücut içerisinde biriken fazla yağ moleküllerini , sizin hareket ve egzersizlerinizle yakmanızı kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Ayrıca bu antioksidan madde yağ depolamayı önleyici bir etkiye sahiptir , yani kullandığınız süre boyunca kilo alma hızınız ciddi derecede düşecek , çünkü vücudunuz yağları depolamayacaktır. Böylece istenmeyen yağlardan ve dolayısıyla kilolardan yüksek fiyatlar ödemeden en doğal yoldan kurtulmuş olacaksınız.

Aspir Yağı Nasıl Kullanılır ?

Aspir yağının doğal haliyle satın aldıktan sonra sonra kendinize bir kullanım periyodu belirlemelisiniz. Bizim önerimiz üç aylık bir zaman dilimi içinde kullanmanız ve sonuçları gözlemlemeniz şeklindedir. Üç aylık süre boyunca sabah,öğle ve akşam olmak üzere günde üç defa aç karnına 1 tatlı kaşığı aspir yağının tüketmeniz gerekmektedir. Bu normal olan kullanım dozudur , ve hiçbir şekilde vücuda zararı yoktur. Zaten normal öğünlerinizde bu yağın kat ve kat fazlasını alıyorsunuz.

Kullanıma devam ettiğiniz süre boyunca çok sıkı olmasa da bir diyet programı uygulamanız işleri daha da hızlandıracaktır. En azından yediğinize ve içtiğinize dikkat ederek fazla hamur işlerinden kaçarak kendinize yardımcı olunuz. Her gün yapacağınız 15-20 dk’lık egzersizler de hem sağlıklı kalırsınız hemde yağlarınızı daha hızlı yakarsınız.

Aspir Yağı Nereden Alınır ?

İnternette satılan aspir yağlarını almanızı tavsiye etmiyorum. Nasıl imal edildiğini bilmediğiniz , nereden geldiğini bilmediğiniz bir ürün sonuçta , net bilinmiş bir markası da olmadığı için en güvenli ve sağlıklı yolu eczanelerden satın almak. Eczanelerde küçük şişelerde doğal aspir yağı satılmaktadır. Eğer bulamazsanız güvendiğiniz bir aktardan aspir yağını temin edebilirsiniz. Bulunması öyle zor bir ürün değil zaten , yemeklik yağları marketlerde bile satılıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.