Sıradaki içerik:

Takma Kirpik Kullanmanın Zararları

e
sv

En Güzel Nişanlık Modelleri ve İsimleri

avatar

Editör

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En güzel nişanlık modelleri ile farklılık yaratmanın zamanı. Gecenin yıldızı olmak isteyenlerdenseniz vücut hatlarınıza uygunluk gösteren nişanlık modellerini tercih edebilirsiniz.

Balık Etek Nişanlık Modelleri

Feminen görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık eden balık etek nişanlık modelleri, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Balık etek nişanlık modellerini büyük taşlara sahip aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Prenses Etek Nişanlık Modelleri

Sade ve duru güzelliğe sahip olmak isteyenlerdenseniz prenses etek nişanlık modellerini tercih edebilirsiniz. Kusursuzluğun ön plana çıkması adına oldukça ideal olan prenses etek nişanlık modelleri aynı zaman da farklılığın elde edilmesine olanak tanımaktadır.

Prenses Etek Nişanlık Modelleri

Straplez Nişanlık Modelleri

Şık görünmek isteyenlerdenseniz straplez nişanlık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz nişanlık modellerini kolye aksesuarı aracılığı ile taçlandırabilirsiniz. Zarafetin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren straplez nişanlık modelleri ile moda dünyasına merhaba demenin zamanı.

Straplez Nişanlık Modelleri

Straplez Nişanlık Modelleri

Pul İşlemeli Nişanlık Modelleri

Gösterişli yapısı ile ön plana çıkan pul işlemeli nişanlık modelleri bu sezon da çok moda. Pul işlemeli nişanlık modellerini sade takılar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Stil sahibi bayanların vazgeçilmezi olacak pul işlemeli nişanlık modelleri ile kusursuz güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Saten Nişanlık Modelleri

Klasik görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık eden saten nişanlık modelleri ile farklılık yaratabilirsiniz. Saten nişanlık modellerinde kırmızı ve siyah renk tonlarından yararlanarak çekiciliğin ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.