Sıradaki içerik:

Aldatma Sonrası Evliliği Kurtarma Yolları

e
sv

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

325 okunma — 18 Ekim 2017 22:52
Ruh Eşinizi Nasıl Tanırsınız

Herkes hayatı boyunca, ruh ikizinin karşısına çıkmasını beklemektedir. Bazı kişiler ise, partnerlerinin gerçekten ruh eşi olup olmadığı konusunda şüpheye kapılmaktadır. Bu yazımız sizlere ruh eşi nasıl anlaşılırhakkında pratik çözümler vereceğiz.

Ruh Eşinizi Nasıl Tanırsınız?

Genellikle etrafımızdaki kişilerden duyduğumuz kelime gerçek ruh ikizini bulduğunda anlarsın yönündedir. Birçok kişi için belirsiz bir olgu olan bu cümle aslında bir nevi doğrudur. Fakat doğru kişiyi bulduğunuzda anlamanız için öncelikle kendi hislerinizi bilmeniz gerekmektedir. Bazen karşımıza çıkan kişiye ‘’seninle hayatımın sonuna kadar yaşayabilirim’’ desek de bir zaman sonra bu olgu tam tersine dönmekte. Çünkü insanlar zaman geçtikçe değişebilmekte. İster sizin isterse de karşınızdaki kişinin değişmesi bir anda tüm fikirlerinizi değiştirmekte.

Saklamak Zorunda Kalmazsınız

Ruh Eşinizi Nasıl Tanırsınız

Her kişinin kendine özgü kusurları vardır. Bu kusurları etrafındaki her kişiden saklayan kişiler bunu kendilerine ayıp olarak algılarlar. Bu sırrı etrafınızdaki kişilere söylemekten utanıyor, fakat partnerinize açık bir şekilde söyleyebiliyorsanız, ona karşı bir samimiyetiniz söz konusu. Karşı taraftan gelen tepkiler de sizin üzülmenize sebep olmuyorsa ve karşı taraftan bu durum normal karşılanıyorsa demek ki hiçbir sorun yok. Ruh eşinizi bulmanızın ilk belirtisi bu diyebiliriz.

Güvende Hissederseniz

Sağlıklı bir İlişkide en önemli etkenlerden biri güvendir. Kendinizi başkalarının yanında güvensiz hissederken partnerinizin yanında güvende hissediyorsanız doğru kişiyle berabersiniz. Örneğin bazı kişiler alkol aldığında kendini kaybediyor. Siz başkalarının yanında içki kullanmıyorken partnerinizin yanında kullanıyorsanız bu güven duygusundan kaynaklı. Karşı taraftan da bu gibi durumlar seziyorsanız demek ki ruh eşinizi bulmuşsunuz.

Aynı Şeyi Hissederseniz

İlişkide en önemli niteliklerden biri karşılıklı duygu. Duyguların karşılıklı olması ilişkinizin daha sağlıklı bir şekilde devam etmesine ve daha huzurlu bir ilişki yaşamanızı sağlamaktadır. Bu nedenle duygularınız karşılıklı olmalıdır. Duyguların karşılıklı olması ruh eşinizi bulduğunuza en büyük etken.

Seks Hayatınız Mükemmelse

Değişik pozisyonların veya fantezilerin herhangi bir farkı yok. Önemli olan muhteşem bir seks hayatınızın olması. Birliktelik zamanı inanılmaz duygular yaşıyorsanız demek ki, o sizin ruh eşiniz doğru insanla birliktesiniz.

Benzer konulu içerikler…


[irp][irp][irp]

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.