Sıradaki içerik:

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

e
sv

Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi?

244 okunma — 19 Ekim 2017 20:56

Bir ilişkiye başlarken kadınların en çok rahatsız oldukları ve merak ettikleri konu, partnerlerinin onlara karşı duymuş oldukları duygulardır. Bilindiği üzere bazı erkeklerin düşünceleri ciddiyken, bazı erkekler kadınlarla eğlenmek amaçlı ilişkiye başlamaktadır. Bu yazımızda size erkeklerle ilgili ipuçları vermeyi ve karşınızdaki kişiyi daha iyi tanımayı amaçlıyoruz.

Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi?

Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi?

Özellikle yeni bir ilişkiye başladığınızda karşıdaki kişinin düşüncelerini öğrenmek bir hayli zor oluyor. Bu kişinin gerçekten sizinle ciddi düşündüğünü veya eğlendiğini anlayamıyorsunuz. Özellikle bu konuyu zamana bırakan kişiler bir zaman sonra üzüntüyle karşılaştıklarını ve boş yere hayal kırıklığına uğradıklarını belirtmektedirler.

Sizi Tanımak İçin Çaba Gösteriyor mu?

Öncelikle Şunu bilmeniz gerekir ki, sizinle ilgili bir gelecek düşünmeyen hiçbir erkek, sizin hayallerinizle, sizin düşüncelerinizle ve gelecek hakkında olan planlarınızla ilgilenmez. Karşınızdaki kişinin ciddiyetini öğrenmek için öncelikle bu konuya dikkat etmeniz gerekir. Örneğin karşınızdaki kişi, gelecekteki evlilik hayalinizle veya kaç çocuk yapacağınızla ilgili sorular soruyorsa bilin ki, sizinle gerçekten ilgileniyor ve gelecekte sizinle ilgili onun da planları var.

[irp]

Sizi Arkadaşlarıyla Tanıştırıyor Mu?

Bir erkeğin çevresi, sadece onun yakınlarının yer aldığı en hassas noktasıdır. Bu bölgeye girmeniz sizin için ve ilişkiniz için oldukça önemli. Erkek arkadaşınızın sizi yakın arkadaşlarıyla veya yakın bildiği kişilerle tanıştırması, sizin için oldukça sevindirici bir durum.

Açıklama Yapıyor Mu?

Açıklama yapmak erkeklerin kadınlar tarafından güven kazanma silahıdır. Örneğin ‘’ Ne yapıyorsun?’’ gibi bir mesaj attığınızda karşılığında uzun ve detaylı bir cevap alıyorsanız, demek ki, o erkek sizin güveninizi kazanmak istiyor. Hatta genellikle doğru söylemiş olduğu bir açıklamanın ardından bu durumu kanıtlamaya çalışır.

[irp]

Her İhtiyacınız Olduğunda Yanınızda Mı?

Sevgilinizin Niyeti Ciddi Mi?

Sizinle ilgili bir gelecek planı kuran erkek, her zor durumunuzda yanınızda olmaya can atar. Özellikle zorluk çektiğinizde, üzüldüğünüzde veya ağladığınızda sizinle ciddi düşünen erkek hemen yanınıza koşar.

Bu konuya oldukça fazla dikkat etmeniz gerekir. Çünkü ihtiyacınız olduğunuzda yanınızda olan kişi, sizin için kuşku duyuyor.

Yardım İstiyor Mu?

Erkek arkadaşınız kararsız kaldığında sizden yardım istiyor mu? Yardım istemesi sizin onun hayatında bir yeriniz olduğunu göstermekte. Bu niteliğe de son derece dikkat etmeniz gerekir.

 

[irp]

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • ayşe4 sene önce
  • niyetini anlayamadım bir türlü bir den seviyor birden küsüyor ne oldugu çözemedim aşk mı yaşıyom ızdırapmı çekiyom ama ki seviyor bence sizce nedir