Sıradaki içerik:

Cinsel Bölgede Mantar Nedenleri

e
sv

Güneş Gözlük Modelleri

365 okunma — 08 Mayıs 2015 03:28
Güneş Gözlüğü Modelleri

Yaz aylarına girdik , hepimiz kendimize uygun bir güneş gözlüğü bulmaya çalışıyoruz , tabi bulmaya çalışırken de modası geçmiş gözlükleri almak istemeyiz. Güneş gözlük modellerini sizler için araştırdık ve değerlendirdik.

Güneş Gözlüğü Seçimi

Geçen yıllarda büyük camlı güneş gözlükleri oldukça rağbet görmüşlerdi, şimdi ise yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri ön plana çıktı. Yeni sezon içinde trendler değişibiliyor , seçiminizi buna göre yapmak en doğrusu olacaktır.

Öncelikle yüz tipinize göre bir güneş gözlüğü seçmeniz sizin yararınızadır , yüzünüzü yansıtmayan bir gözlük hatalı bir seçim olacaktır. Minyon bir yüze sahipseniz aşırı büyük gözlükler sizde eğreti duracaktır , aynı şekilde yüzü geniş olanlar içinde yüzlerine uygun bir güneş gözlüğü seçmeleri gerekiyor.

Renkli camlar güneş gözlüğü için güzel bir seçim olabilir , vücut enerjinizi arttıracak ve şık bir görünüm verecektir. Düz siyah yerine renkli seçim yapmanızı tavsiye ederim. Kalın çerçeveli bir gözlük yaz ayları için ideal seçimlerden birisi.

Sizler için derlediğimiz yeni moda güneş gözlüğü modelleri,

[irp][irp][irp]

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.