Sıradaki içerik:

Yırtık Jean Pantolon Modelleri

e
sv

Dudaklara Bal Sürmenin Yararları!

1140 okunma — 05 Kasım 2019 16:09

Dudaklara Bal Sürmek

Her kadının hayalleri arasında Angelina Jolie gibi dolgun dudaklara sahip olmak vardır.

Ancak günümüzde çoğu bayan bunun için estetik ameliyat oluyor.

Peki size bir sır versek; Ameliyat olmadan da dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudaklar İçin Bal ve Zeytinyağı maskesi

Maskenizin yapımı çok basittir. 1 tatlı kaşığı balın içine 1-2 damla zeytinyağı damlatıyoruz, zeytinyağını bal ile iyice karıştırdıktan sonra karışımımızı bir diş fırçası yardımıyla dudaklarınıza sürebilirsiniz.

Eşit dağılımı sağlamak için düz tüylü ve tüyleri cilalı bir diş fırçası tercih edebilirsiniz. Günlük olarak 15-20 dakikalık seanslarla tekrarlayın, estetik ameliyatın ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz.

Dudaklara Bal Sürmek

Dudaklara Bal Sürmek

Bakımlı Dudaklar İçin Maske

Bu maskenizi yapmak için yarım salatalık, 1 yemek kaşığı bal, 1 yemek kaşığı yoğurt gerekmektedir. Salatalığın kabuğunu soyup blender koyuyoruz ve salatalığın suyunu çıkarıyoruz, sonrasında bal ve yoğurdu ekleyip iyice karıştırıyoruz.

Oluşturduğumuz maskeyi dudağımıza ve çevresine sürüp 15 dakika dinlendiriyoruz. 15 dakika bekledikten sonra maskenizi yıkayabilirsiniz.

Dolgun Dudak Maskesi

Dolgun Dudak Maskesi

Harika Dudaklar İçin Maske

Bu maskemiz yukarıdaki maskenizle aynı şekilde yapılmaktadır. Maskenizi yaptıktan sonra aynı şekilde dudak ve çevresine sürüyoruz, 15 dakika sonra yıkadığımızda dudaklarımızı nemlendirerek pürüzsüz olmasını sağlayacaktır.

Mucizevi Dudak Maskesi

Bu dudak maskemiz de yarım salatalık yerine 1 adet domates kullanıyoruz. Domatesin suyunu çıkardıktan sonra 1 kaşık bal ve 1 kaşık yoğurt ekliyoruz. 15 dakika dudak ve çevresini maskenizle besledikten sonra yıkayarak çıkarıyoruz. Nemli dudaklarımızın yanı sıra kırışıklıkların azaldığını, dudaklarımızın yumuşak ve pürüzsüz olduğunu göreceğiz. Bu maskemiz doğal botoks etkisi göstererek kırışıklıkların azalmasını hatta düzenli kullanımda tamamen yok olmasını sağlayacaktır. Denemenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Dolgun Dudaklar

Dolgun Dudaklar

Çatlayan Dudaklar İçin
200 gram susam yağı
50 gram bal mumu

Bal mumunu ocakta kaynayan suyun içine bir kap koyarak eritin ve susam yağını içine ekleyin. Oluşan karışımı her gün dudaklarınıza sürün, bir süre sonra çatlaklarımız kaybolacak ve pürüzsüz dudaklara sahip olacaksınız.

Dudak maskesi
1 yumurta sarısı
5 gr yulaf

Yumurta sarısını yulafla karıştırarak macun kıvamına getirin, oluşan karışımı dudaklarınıza ve dudak çevresine sürün. Bir süre sonra maskeniz ölü derinin soyulmasını sağlayacak, kırışıklığı ve kuruluğu yok ederek pürüssüz dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.