Sıradaki içerik:

Gıcık şeklinde gelen kuru öksürük

e
sv

En güzel oje modelleri ve yapımı

743 okunma — 27 Temmuz 2016 19:09
oje tasarımları

Ojeler tırnaklarımızı sürdüğümüz ve genel güzelliğimizi tamamlayıcı başlıca unsurlardan biridir. Her tarzda farklılık son derece önemli olduğu gibi, ojeler üzerinde de farklı tasarımlar ve modeller kullanmak daha göz alıcı bir görünüme kavuşmamızı sağlar.

Günümüzde sıradan tek renk ojelerden çok, tırnak üzerinde belirli bir işlem yaparak farklı model ve tasarım kullanılarak yapılan oje modelleri ön plana çıktı. Etrafınızda ve sosyal medyada bu tarz tasarımları sıklıkla görmeye başladığınızdan eminim. Bu yazımızda sizlere farklı oje modellerinden pratik ve kolay olanların yapılışını göstereceğim. Seçtiğim modeller oje tasarımları arasında en çok beğendiklerim ve en çok tercih edilenler olarak değerlendirilmiş tasarımlar olacak.

oje tasarımları

Bu tasarımlar baştan size uğraştırıcı gelebilir, fakat birkaç denemeden sonra elinizin alıştığını ve size oldukça kolay geldiğini farkedebilirsiniz. Tırnaklarınıza hayranlıkla bakacak diğer kişileri de göz önünde bulundurduğunuzda boşa bir uğraş gibi görünmeyecektir.

Önemli not: Oje tasarımları uygulamak elbette tırnaklarınıza ayrı bir hava katacaktır. Fakat tırnak ve el bakımınızı asla ihmal etmeyiniz. Güzel görünmenin başlıca sırlarından biri bakımlı olmaktır. Günlük bakımlarınızı asla ihmal etmeyin.

[irp posts=”3585″ name=”Tırnakları limonlu suda bekletmek”]

Lafı daha fazla uzatmadan sizler için seçtiğim oje modellerini göstereyim. Resimlerde detaylı olarak modellerin nasıl yapılacağı konusunda bilgiye ulaşabilirsiniz. Yine de aklınıza takılan bir soru olursa bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Kolay olan bazı modeller sizlerle;

Renkli oje tasarımları

Bu modelleri sadece bir oje fırçası ile kolaylıkla yapabilirsiniz, yani sizlere fazla bir uğraş gerektirmez. Diğer ojelerin yanında oldukça şık ve farklı görünürler. Günlük kullandığım oje modelleri arasındadır, zaten belli bir süre sonra alışıyor ve hızlıca tırnaklarınıza uygulayabiliyorsunuz, sizcede oldukça güzel gözükmüyor mu ?

Renkli oje tasarımları

Renkli oje tasarımları

Ojelere desen vermek aslında o kadar zor bir iş değil, yapışkan kağıtlar sayesinde dilediğiniz şekilde tırnaklarınıza desen verebilirsiniz. Aşağıdaki örnek resimde birden fazla deseni basitçe nasıl tırnaklarınıza uygulayacağınızı gösterdik. Beğendiğiniz tasarımı rahatlıkla tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Şeritli oje nasıl yapılır

Sıradaki modelimiz aslında sade ama oldukça şık, birbirinin mat rengi ve canlı rengi olan iki oje kullanılarak yapılıyor. Görünümü mükemmel bence sizde deneyebilirsiniz.

Basit oje tasarımları

Bu modelimizde siyah ve beyaz tonlarını kullanarak muhteşem bir tasarım yapabiliyoruz, diğer modellere nazaran bir daha uğraştırıcı olduğunu söylemek zorundayım ama görüntü bakımından gerçekten muazzam.

Kolay oje tasarımları

Bu modelde yine oldukça sade fakat şık görünen modellerden biri, sıkça kullandığım modeller arasında yer alıyor. Kıyafet seçimlerine uygun bir renk seçildiğinde mükemmel bir tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Tırnaklarınız tüm ilgiyi üzerine çekecektir.

farklı oje tasarımları

Sıradışı bir oje tasarımı sırada sizleri bekliyor, bu tasarımda karışık gözükebilir ama oldukça basittir. Kullanmadığınız bir makyaj fırçası yardımıyla bu işlemi yapabilir ve mükemmel görünümlü canlı oje modeline sahip olabilirsiniz.

Yeni oje tasarımları

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Şahla2 sene önce
  • Çok güzel, begendim…