Sıradaki içerik:

2016 Bikini Modelleri

e
sv

Yeşil Kahve Faydaları

133 okunma — 12 Mayıs 2016 18:32
Yeşil Kahve

Son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız yeşil kahvenin faydaları saymakla bitmiyor. Özellikle doğal ürünlerin sağlık açısından daha çok tercih edilmesi de yeşil kahveye olan talebin artmasına neden oluyor.

Normal kahveden daha sağlıklı olduğu kanıtlanmış bir üründür. Doğaldır vücudunuza herhangi bir yan etki yapmaz , ama tabi herşeyin fazlası zarardır bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Yeşil Kahve

Yeşil Kahve

Öncelikle piyasada yeşil kahve adıyla satılan ve olduğu bilinmeyen sözde zayıflatıcı etkisi var diye bahsedilen ürün yerine yeşil kahveyi aktarlarınızdan doğal haliyle satın alabilirsiniz. Yeşil kahvenin içinde bulunan asit ve mineraller yağ yakımını hızlandırıcı özellik taşımaktadır. Yani kilolarınızdan kurtulmak için sadece yeşil kahve içmeniz yetmez , yapacağınız spor ve egzersizleri yeşil kahve ile desteklerseniz vücudunuz daha hızlı yağ yakacak ve böylece fazlalıklarınızdan daha kolay , hızlı bir şekilde kurtulacaksınız.

Tavsiye edilen içim miktarı günde 3 fincanı geçmemelidir , nitekim bu yeşil de olsa kahve yani içerisinde kafein bulunduruyor , fazla kafein de vucutta negatif etkiler yapabilir onun için belli bir miktar içip spor ve egzersizlerinize devam edin mutlaka faydasını göreceksiniz.

Yeşil Kahve Nasıl Tüketilmelidir ?

Aktarınızdan toz hali yerine çekirdek halindeki yeşil kahveyi alıp kendiniz öğütün bu daha sağlıklı olur. Daha sonra kuru bir ortamda saklayıp dilediğiniz zaman normal kahve gibi tüketebilirsiniz. Dozunu da normal kahve yapar gibi ayarlamalısınız dediğim gibi içerisinde kafein vardır fazlası zarardır.

Ayrıca spor yapmayı da ihmal etmeyin çünkü hiç bir ürün tek başına işe yaramaz.

 

Yasin BOSTAN

SEO Expert, Google, SEO, SEM, WordPress, Sosyal Medya Geliştiricisi, Profesyonel İçerik Yazarı, SEO Destek Merkezi ve Dijital Pazarlama Ajansı seodem.com'un kurucusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.